زمان کنونی: ۱۷-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۲۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در خواست ماژول نمایش محصولات به صورت درختی
۲۴-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۳۹ صبح
ارسال: #1
در خواست ماژول نمایش محصولات به صورت درختی
با سلام من دنبال افزونه هستم که بشه محصولات به صورت درختی در صفحه اول نمایش داده بشه البته نمیخواهم از کامپونت دایرکتو.ری ساز MTree استفاده کنم یک چیزی شبیح این افزونه را می خواهم ولی متاسفانه این افزونه پولی از لحاظ ساختاری بشه چندتا دایرکتوری درست کرد بعداش تو دایرکتوریها زیر مجموعه هاش نمایش داده بشه نکته اینه که روی هر کدام از زیر مجموعه ها که کلید کردیم یک کاتالوگ به صورت pdf دانلود کنیم یک چیزی شبیح این افزونه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۴-۶-۱۳۹۲, ۰۷:۲۳ عصر
ارسال: #2
RE: در خواست ماژول نمایش محصولات به صورت درختی
لیست بینگو رو دیدی؟ فکر کنم شبیه چیزی باشه که میخوای. این لینکو ببین سمت راست دسته بندی داره که البته نحوه نمایشش از مدیریت قابل تغییره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، hamid80
۲۴-۶-۱۳۹۲, ۰۷:۵۶ عصر
ارسال: #3
به بینید این افزونه لیست بینگو که معرفی کردین خوب از لحاظ اینکه می تواند چند تا مجموعه درست کنی و داخل مجموعه ها زیر مجموعهاشو قرار بدی ولی یک سوال داشتم من می خواهم وقتی کاربر روی زیر مجموعه کلید کرد به هیچ صفحه وارد نشه فقط یک فایل pdf دانلود بکنه ایا این امکان را دارهو از کجا می شه این افزونه را پیدا کرد با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۴-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۵۱ عصر
ارسال: #4
افزونه که تجاریه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من باهاش کار نکردم ولی الان یه نگاهی کردم ندیدم بشه آدرس فایل pdf رو داد. حالا باز دوستانی که کار کردن میتونن در این زمینه راهنمایی کنن. در ضمن خودتون هم میتونین با یوزر admindemo و پسورد demo وارد محیط مدیریت این افزونه بشید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان