زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۳۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزونه پرداخت آنلاین مستر کارت و پی پال معرفی کنید
۲۷-۳-۱۳۹۰, ۰۸:۳۳ عصر
ارسال: #1
افزونه پرداخت آنلاین مستر کارت و پی پال معرفی کنید
سلام .
دوستان من می خواهم که با جوملا سیستم پرداخت ان لاین با مستر کارت و ویزا کارت توی سایتم ، راه اندازی کنم ، ولی هیچی در این باره نمی دونم که اصلا از کجا باید شروع کنم ، مثلا این که کجا ( کدوم بانک اینترنتی ) باید حساب باز کنم و غیره...
اگر کسی از شما دوستان هست که تجربه داشته باشه من رو راهنمایی کنه خیلی ممنون میشم....؟؟؟؟
لطفا افزونهای هم برای پرداخت ان لاین که بتونه ( مستر کارت و ویزا کارت و پی پال و غیره ) رو ، توی سایتم فعال کنه معرفی کنید.
خیلی ممنون.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۷-۳-۱۳۹۰, ۰۹:۱۰ عصر
ارسال: #2
RE: افزونه پرداخت آنلاین مستر کارت و پی پال معرفی کنید
با يك جستجو در سايت جوملا ميتوانيد اين گونه افزونه ها كه نسخه رايگان ه بسيار دارند بيابيد ولي بايد در بانك هاي خارجي حساب داشته باشيد.
پي پال كه براي ايرانيان حساب باز نميكند مگر اينكه با كمك يكي در خارج از كشور و يا سايت هايي كه اين كار را ميكنند حساب باز كنيد و حتي در صورتي كه حساب هم داشته باشيد نميتوانيد با آي پي ايران وارد شويد.
در مورد بانك هاي ديگر هم در نت جستجو كنيد.برخي از سايت ها و شركت ها هستند كه براي شما ويزا يا مستركارت با نام شما صادر ميكنند و البته هزينه اي هم دريافت ميكنند!
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط ekram ، شاهین سمیع عادل ، Pourdaryaei
۲۷-۳-۱۳۹۰, ۰۹:۳۵ عصر
ارسال: #3
[highlight=#f4f4f4]سلام.[/highlight]
[highlight=#f4f4f4]اگه ممکنه راهنمایی کنید که مثلا اگه من یک حساب در پی پال داشته باشم ،[/highlight]
[highlight=#f4f4f4]آیا ممکنه که از دیگر حسابها مثلا از مستر کارت یا ویزا کارت و غیره به حساب پی پال من پول واریز بشه ، اگر اطلاعی دارید لطفا راهنمایی کنید .ممنون.[/highlight]
۲۸-۳-۱۳۹۰, ۰۵:۳۴ صبح
ارسال: #4
بله امكان واريز وجه از ساير حسابها به حساب پي پال شما هست.ولي همونطور كه آقاي گنجي فرمودند كافيست فقط يك بار با IP ايران وارد حساب پي پال خودتون بشيد و ديگه بايد فاتحه اون حساب رو بخونيد مثل من !!

پيشنهاد ميكنم اگر ميخواهيد فعاليت دراز مدت انجام بديد از شركتهايي كه خدمات كرديت كارت معتبر عرضه ميكنند يك كرديت كارت مثل ويزا يا مستر بگيريد و قبل از خريد هم از شرايط تحريم و غيره و از همه مهمتر پشتيباني مطلع بشيد
امضاء tarantino
فقط خدمت گزاری به جوملای ایران
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، ekram ، شاهین سمیع عادل
۲-۴-۱۳۹۰, ۰۸:۵۷ صبح
ارسال: #5
با درودبنده قبلاْ یک همچین برنامه ای رو برای یکی از مشتریهام پیاده سازی کردم ولی یادمه با اینکه طرف دو تا دفتر تو کشورهای عربی داشت ولی چه مسیبتی کشیدیم تا بتونیم به درگاه پرداخت وصل بشیم..در هر صورت من از این افزونه استفاده کرده بودم:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم دموش : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رایگانه (یعنی اونموقع اینجوری بود) الان که دیدم فقط کافیه عضو سایت بشی همین نصبش راحته... یه ماژوله که فقط باید توش مشخصات وارد کنی...مشکلی بود در خدمتمموفق باشید
البته حواسم به آقای طالبی نبود. ایشون استاد پرداخت آنلاین هستند.. شرمنده جناب طالبی- جسارت نبود....
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، ekram ، tarantino
۳-۴-۱۳۹۰, ۰۷:۱۲ عصر
ارسال: #6
[highlight=#f4f4f4]سلام دوستان .لطفا من رو راهنمایی کنید که :[/highlight]

من یک اکانت در پیپال تهیه کردم و حالا میخواهم که اون رو از طریق یک افزونه داخل سایتم فعال کنم که بطور مثال کابران بتونن برای استفاده از امکانات ویژه سایت از طریق اون به حساب ( اکانت ) پی پال من پول واریز کنند
حالا من از آقای طالبی یا هر کدوم از دوستان که تجربه دارن خواهشمندم که منو راهنمایی کنند که از کجا و چطور باید این کار رو انجام بدم .
خییلی خیلی از شما ممنون
۳-۴-۱۳۹۰, ۰۸:۵۹ عصر
ارسال: #7
[highlight=#f4f4f4]سلام.[/highlight]
[highlight=#f4f4f4]دوستان خواهش میکنم منو درباره سوالی که مطرح کردم راهنمایی کنید.[/highlight]
[highlight=#f4f4f4]ممنون.[/highlight]
۳-۴-۱۳۹۰, ۰۹:۲۰ عصر
ارسال: #8
شما بايد از افزونه هاي پرداخت توسط paypal استفاده كنيد كه در جوملاي جهاني بسيار معرفي شده كه بيشتر آنها تجاري است ولي نسخه هاي رايگان هم موجود است.
لينك زير جستجوي عبارت paypal payment ميباشد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط ekram ، شاهین سمیع عادل ، farjadp
۳-۴-۱۳۹۰, ۰۹:۵۸ عصر
ارسال: #9
سلام و منون از راهنمایی شما برای افزونه.
اما من در حال حاظر نیازمند راهنمایی درباره درباره خود پی پال هستم که از دوستان مخصوصا آقای طالبی خواهشمندم که من رو راهنمایی کنند.
به این صورت که :( درباره ثبت نام)
من شنیدم که برای وریفای کردن حساب premium بهتره با ای پی هندوستان متصل بشیم و ثبت نام کنیم و در کل با اون ای پی همیشه اتصال داشته باشیم و بعدا با vcc کارت هند ، حساب رو وریفای کنیم ایا این درسته؟
اصلا personal و permium چه فرقی دارند؟
البته سئالات من زیادن و همرو یکجا نمیتونم مطرح کنم.
راهنمایی کنید یک نیا ممنون میشم.
۳-۴-۱۳۹۰, ۱۰:۴۱ عصر
ارسال: #10
تفاوت حسابهاي پي پال در لينك زير است:

براي وريفاي كردن هم من نشنيدم كه نياز به حساب كرديت از هندوستان باشه.. شما با هر كرديت كارتي ميتوني حساب خودت رو وريفاي كني .. كرديت كارتي هم كه خريداري ميكنيد قطعا به آدرس ايران نيست پس مشكلي براي آدرس نخواهي داشت
امضاء tarantino
فقط خدمت گزاری به جوملای ایران
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji ، ekram ، farjadp
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان