زمان کنونی: ۱۱-۱-۱۴۰۳, ۱۲:۰۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزونه پرداخت آنلاین مستر کارت و پی پال معرفی کنید
۲۷-۳-۱۳۹۰, ۰۸:۳۳ عصر
ارسال: #1
افزونه پرداخت آنلاین مستر کارت و پی پال معرفی کنید
سلام .
دوستان من می خواهم که با جوملا سیستم پرداخت ان لاین با مستر کارت و ویزا کارت توی سایتم ، راه اندازی کنم ، ولی هیچی در این باره نمی دونم که اصلا از کجا باید شروع کنم ، مثلا این که کجا ( کدوم بانک اینترنتی ) باید حساب باز کنم و غیره...
اگر کسی از شما دوستان هست که تجربه داشته باشه من رو راهنمایی کنه خیلی ممنون میشم....؟؟؟؟
لطفا افزونهای هم برای پرداخت ان لاین که بتونه ( مستر کارت و ویزا کارت و پی پال و غیره ) رو ، توی سایتم فعال کنه معرفی کنید.
خیلی ممنون.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۳-۴-۱۳۹۰, ۱۱:۰۰ عصر
ارسال: #11
RE: افزونه پرداخت آنلاین مستر کارت و پی پال معرفی کنید
اقای طالبی ممنون از جوابتون.
من اینطور متوجه شدم که پیپال همانطور که مطمئن هست ، همانطور هم سخت گیراست.
نظز شما درباره دیگر بانکها چیه مثل alertpay , و غیره ، ایا اونها از لحاظ سخگیریها برای ما بهتر نیستند؟
یا اینکه باید حتما از پی پال استفاده کنیم؟
ایا دیگر بانکها هم مثل پی پال مشه از هر حسابی به اونها واریز داشت ؟
۴-۴-۱۳۹۰, ۰۲:۵۵ صبح
ارسال: #12
متاسفانه من در خصوص ساير بانكهاي خارجي اطلاعاتي ندارم و فقط با پي پل آشنا هستم ولي قطعا اطلاعات كاملتر در خصوص بانك موردنظرتون در سايت خود بانك موجود هست
امضاء tarantino
فقط خدمت گزاری به جوملای ایران
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji ، ekram
۴-۴-۱۳۹۰, ۰۴:۱۹ صبح
ارسال: #13
Smile RE: افزونه پرداخت آنلاین مستر کارت و پی پال معرفی کنید
سلام.
اقای طالبی ، من میخواهم که سرویس پرداخت آن لاین پی پال تو سایتم راه اندازی کنم ، تا کاربران بصورت آن لاین به حساب من واریز داشته باشند ، به نظر شما حساب permium بهتره یا business ؟
واینکه بعد از ورفای کردن حساب باز هم ممکنه که limited بشیم یا نه؟
اگه راهنمایی کنید میشم.
۴-۴-۱۳۹۰, ۰۵:۱۵ صبح
ارسال: #14
هيچ كدام از سرويسها شامل هزينه نيست و هر كدام كه تمايل داشته باشيد ميتونيد افتتاح كنيد.تنها وقتي خدمات خاصي روي سرويس خودتون بخواهيد اونوقت بايد هزينه اون خدمات رو بديد.

اكانت premier باز كنيد كافي هست. بعد از وريفاي كردن هم اگر سهوا با اي پي ايران وارد بشيد به مشكل ميخوريد
امضاء tarantino
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، Pourdaryaei ، ekram
۴-۴-۱۳۹۰, ۱۰:۴۳ عصر
ارسال: #15
[highlight=#f4f4f4]سلام و ممنون از راهنمایی شما.[/highlight]
[highlight=#f4f4f4]بعضی ها میگن که اگر با ای پی هند ثبت نام کنیم و ادرس هندوستان رو بدیم ،برای وریفای کردن دیگه نیازی به داشتن حساب بانکی و نشان دادن مدارک اون به پی پال نیست ،مثلا اگر از امریکا ثبت نام کنیم ( میگن که ) بعدا برای وریفای کردن حساب باید حساب بانکی ارئه بدیم...[/highlight]
[highlight=#f4f4f4]آیا این درسته؟[/highlight]
[highlight=#f4f4f4]باز هم ممنون از شما آقای طالبی.[/highlight]
۵-۴-۱۳۹۰, ۱۲:۴۵ عصر
ارسال: #16
با درود
یک سئوال برای بنده بوجود آمده

شما این سایت و پرداخت رو برای کاربران ایران می خواهید؟ اگر لطف کنید و واضح تر تشریح کنید شاید راه حل های بهتری هم وجود داشته باشد.

مثلاً بنده یک زمانی با هسته ی OsCommerc خیلی کار می کردم و سایت راه می انداختم.. تا اونجایی که یادمه این CMS اکثر درگاه های پرداخت رو به صورت پیش فرض داشت و فقط کافی بود شما شماره حسابت و MerchantID رو وارد می کردی و خلاص.. کاربر به راحتی خرید و پرداخت انجام میداد...
باز هم میگم شما اگر کمی واضح تر بفرمایید فکر کنم راه حل هالی جامع تری دوستان به ذهنشون میرسه...

موفق باشید
۵-۴-۱۳۹۰, ۰۳:۲۷ عصر
ارسال: #17
شما از هرجايي حساب باز كنيد نياز به وريفاي كردن هست فرقي نميكنه به هر حال نياز به يك حساب بانكي يا يك كرديت كارت داريد.
اگر كسي در اين خصوص به شما گفته نياز به وريفاي نيست لطفا منبع آن را هم قرار بديد تا اگر راهي هست من و ساير دوستان هم آشنا بشيم و مشكل خيلي از دوستان برطرف بشه.

در هندوستان به دليل اينكه اكثر مردم از كرديت كارت استفاده نميكنند پي پال براي وريفاي كردن حساب كاربران هندوستاني يك گزينه به نام Link My Bank Account داره يعني اينكه كاربر هندوستاني مشخصات حساب بانكي خودش رو بايد وارد كنه بعد پي پال يك تراكنش انجام ميده و رسيد ديجيتال اين تراكنش رو كاربر بعد از چند روز از بانكي كه حساب داره ميگيره و به پي پال ميده ، حالا حساب كاربر وريفاي ميشه...

پس نتيجه اي كه ميگيريم اينه كه پي پال براي كاربر هندوستاني جهت وريفاي كردن كرديت كارت نميخاد ولي حساب بانكي ميخاد! بنابراين كاربر هندي هم بايد حساب بانكي در هندوستان داشته باشه تا بتونه حساب پي پال خودش رو وريفاي كنه...
امضاء tarantino
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji ، farjadp ، ekram
۶-۴-۱۳۹۰, ۰۶:۴۰ صبح
ارسال: #18
[highlight=#f4f4f4]سلام و خیلی ممنون از جوابهای شما دوستان.[/highlight]
[highlight=#f4f4f4]درباره صحبت آقای farjadp باید بگم که :[/highlight]
[highlight=#f4f4f4]میخواهم سیستم فروش برای کاربران غیر ایرنی تو سایتم راه بندازم ، که از طریق کارت های اعتباری اینترنتی بتونن پرداخت داشته باشن... [/highlight]
[highlight=#f4f4f4]البته بانک لیبریتی رزرو هم هست و تو اون هم حساب باز کردم که اگر بدونم که آیا از دیگر حسابها مثل مستر کارت،ویزا و غیره بشه به لیبریتی رزرو پرداخت داشت و البته افزونه اون رو هم اگر پیدا کنم ، نحایتن از همین حساب استفاده میکنم.[/highlight]
[highlight=#f4f4f4]و در مورد صحبت اقای طالبی ، در لینک زیر این مطلب رو خوندم.[/highlight]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون از شما برای راهنمایی /
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان