زمان کنونی: ۱۱-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۴۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لطفا کمک کنيد مشگل با فايل مسنجر
۱۷-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۲۱ عصر
ارسال: #1

با سلام دوستان عزيز

دوستان من مشگلي دارم که توش گير کردم

چند روز پيش هاست من قطع شد بعلت بروز رساني نرم افزار هاي هست
.خود هاست بک آپ گرفته بود بعد از 3 روز وصل شد ولي بيشتر دانلود هاي من نبود که مهم نيست ولي مشگل اينجاست که من الان هرچي از طريق فايل مسنجر دانلود ميکنم دانلود ميشه ولي تو مديريت سايت که از ماژول جي دانلود استفاده ميکنم نمياد سيستم من جوملا هست 2.5.8 با خور پشتيباني هاست پيام دادم ولي جواب نداده گفتم شايد مشگل ماژول باشه که اونم دوباره دانلود کردم و بروز رساني شد .
البته از خود سايت دانلود ميشه ولي حجم هاي پايين تر از 2 مگابايت .
زبان انگليسي من هم اصلا خوب نيست ولي هر بود به پشتيباني پيام دادم که گفت 30 اگوست اخرين پشتيباني هست که گفتم انجام دهند که متاسفانه انجام ندادن
ممنون ميشوم منو راهنماييم کنيد بد جوري گير کردم سايت من بعلت اين مشگل بازديدکنندگانش کم شدن ديگه نميدونم چي کار بايد انجام بدهم .
چطوري ميشه اين مشگل را بر طرف کنم يا چطوري ميشه حجم دانلود مديريت سايت را بيشتر کنم ممنون ميشوم راهنماييم کنيد .
با سپاس فراوان
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۸-۶-۱۳۹۲, ۰۶:۱۶ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸-۶-۱۳۹۲ ۰۶:۱۷ صبح، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #2
RE: لطفا کمک کنيد مشگل با فايل مسنجر
سلام لینک سایت و قرار بدید
یک بار بسته نصب جوملا رو در root سایت اکسترکت کنید و تست کنید.

اما ممکنه هاست بخاطر فاشری که به سرورشون امده این محدودیت را اعمال کردند اگر سایتتون دانلود هست از هاست هایی که مخصوص این کار هستند استفاده کنید.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، senobary
۱۸-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۳۷ عصر
ارسال: #3
سلام و تشکر از پاسخ شما
سایت من سایت دانلودی نیست فقط آموزشی است و کمی دانلود دارم
ولی درباره بسته نصبی که فرمودید من زیاد در این ضمینه تخصص ندارم اگه زحمتی نیست بیشتر توضیح دهید
ممنون میشوم البته بسته نصبی را توضیح دهید که نمیدونم منظور ماژول جی دانلود است یا .....؟
با تشکر
۱۸-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۴۶ عصر
ارسال: #4
منظور جناب سلیمانی این است که شما بسته خام جوملا را دانلود و به هاست منتقل کنید و روی جوملایی که الان نصب شده از فشردگی خارج کنید و بدون اینکه مراحل نصب رو طی کنید پوشه اینستالیشن رو حذف کنید.
این کار باعث میشه فایل هایی که از بین رفتند یا مشکل دار هستند دوباره جایگزین بشوند.
قبل از هرکاری هم حتما از سایتتون بک آپ تهیه کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط senobary
۱۹-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۲۱ عصر
ارسال: #5
با سلام و تشکر از جناب سلیمانی و جناب گنجی
من بسته نصبی که الان دارم و روی سیستم من نصب است 2.5.8 است سوال من اینه که به جای این بسته و همان طور که فرمودید بجای ان از بسته 2.5.10 از طریق مدیریت انجام بدهم یعنی دیکه 2.5.8 را که فرمودید رو در root سایت اکسترکت کنم را بجاش 2.5.10 را
کلا از مدیریت بریزم
میدنم سوالم شاید بیجا باشه ولی گفتم من زیاد بلد نیست قبل دوستی داشتم که مثل شما دوستان متخصص بود و تمامی کارها را انجام میداد و من از ایشان یاد میگرفتم که متاسفانه ایت دوست عزیزم عمرش را داد به شما دوستان و حالا من موندم و ناواردی
باز هم مجددا از راهنمایتان سپاسگزارم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان