زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۰۷:۵۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترين قالب هاي جوملا 1.5
۲۵-۳-۱۳۹۰, ۰۷:۲۴ عصر
ارسال: #1
Wink بهترين قالب هاي جوملا 1.5
با سلام و خسته نباشيد به تمامي دوستان و همکاران اين سايتRose

يه نظر سنجي Bravo(به نظر شما)

1- بهترين قالب سايت جوملا 1.5 کدام است؟
2- سبک ترين قالب سايت جوملا 1.5 کدام است؟
3- شيک ترين قالب سايت جوملا 1.5 کدام است؟

لطفا در اين نظرسنجي شرکت کنيد؟؟؟
Rose
امضاء mking
وب سایت 365 - بزودی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۰-۳-۱۳۹۰, ۰۳:۳۵ عصر
ارسال: #2
RE: بهترين قالب هاي جوملا 1.5
البته چند وقته پيش يكي از دوستان قالبي رو با عنوان سريعترين قالب جوملا معرفي كرده بود كه سرعت لود بسيار بالايي داشت.فكر كنم در جومينا بود.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
۱۷-۴-۱۳۹۰, ۱۰:۰۵ عصر
ارسال: #3
سلام
چه تاپیک خوبی
منم دقیقا همین موضوعات برام سوال هست. دوستان لطفا پاسخ بدید.
لینک زیر جالبه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در ضمن راه هایی که از طریق اون میشه برتری سرعتی یک قالب را نسبت به دیگر قالب ها فهمید راهم ارائه کنید.
مثلا من یک قالب با ارتیستر ساختم ساده ساده و حالا نمی دونم سرعتش نسبت به قالب های ساده موجود چطور هست؟ ایا بهتر هست یک قالب دستنویس بردارم و کاستومایز کنم یا همونم سرعت خوبی داره.
لطف کنین اسم و لینک تنها قالب آجاکسی فارسی جوملا راهم در همین جا اعلام کنید.
ممنونOk
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۸-۴-۱۳۹۰, ۰۴:۴۴ صبح
ارسال: #4
در تاپيك زير اين قالب قبلا براي دانلود قرار داده شده

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در اين قالب از تصاوير استفاده نشده و همچنين از پلاگين هاي فشرده سازي فكر ميكنم استفاده شده است.
آجاكس هم ميتونيد به قالب اضافه كنيد كه در جومينا پلاگين و اموزشش هست ولي چون كامل نيست صد در صد جواب نميده و فكر ميكنم براي ايندكس شدن مشكل به وجود بياره.

اگر در قالب از تصاوير استفاده نكنيد سرعت لود بالا ميره ولي زيبايي هم كم ميشه.در ارتيستر از تصاوير استفاده ميشود و همچنين حجم كدهاش زياده و همين باعث كند بودن است البته در دنيا به خاطر سرعت اينترنت زياد روي اين قضيه حساس نيستند ولي در ايران سرعت لود بسيار مهم است.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، mking ، شاهین سمیع عادل ، sajad_n90 ، memare-ahvaz
۱۸-۴-۱۳۹۰, ۰۷:۰۲ عصر
ارسال: #5
بهترین و سبکترین قالب ، اونیه که خودتون بنا به نیازتون میسازید دوست من ... قالبی که میگن بهش حرفه ای ، فقط عملکرد داخلش زیباست که ماژولو پلاگینه ... اما اون چیزی که یک قالب رو میتونه برتر کنه زیبا ساختن و در عین زیبایی ، استفاده کم از عکس در قالب ... امروزه css3 خیلی کمک کرده به طراحان ....
در کل من به شما joomlart.com رو معرفی میکنم که واقعا در این کار استادند ... این گروه کارهای غیر از جوملا هم انجام داده و کارنامه درخشانی داره .. اکثر سایت هایی که قالب میدند در انگلیسی ، چه قالب html و قالب های cms ، از افراد این گروهند .. و کارشون عالیه ....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، پیام عمرانی ، mking ، tarantino ، شاهین سمیع عادل ، garousi2000
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان