زمان کنونی: ۱۷-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۱۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی برای پیاده سازی یک گالری هنری؟؟؟
۱۰-۶-۱۳۹۲, ۰۵:۳۱ عصر
ارسال: #1
راهنمایی برای پیاده سازی یک گالری هنری؟؟؟
سلام
یکی از دوستان بنده، سایتی رو خواسته براش راه اندازی کنم با موضوع هنری؛ ایشون گالری نقاشی داره. سایت بطور کل قراره که محلی برای به نمایش گذاشتن نقاشی هاش باشه.
قابلیتهای سایت از این قراره:
۱- تابلوهای هنرمندان رو به تفکیک سبک نقاشی و اسامی هنرمند؛ هم به نمایش بذاره، هم قابلیت فروش آنلاین داشته باشه. (هم با کارتهای شتاب داخلی و هم با کارتهای اینترنشنال)
۲- قابلیت نمایش پانوراما از تصاویر داشته باشه.
۳- هنرمندها بتونن توی سایت عضو بشن و تابلوهاشون رو آپلود و مدیریت بکنند. البته عضویت و کارهای هنرمندان پس از تأیید، ثبت بشه.
4- هر عضو هم یک کنترل پنل مخصوص به خودش داشته باشه.
5- از سایتهای هنری دیگه بتونه از طریق RSS اخبار جمع کنه و در سایت نشون بده.
6- بشه از تابلوها طور اتوماتیک کارت پستال درست کرد و خروجی رو تحویل داد. البته به شکل پولی. یعنی کارت پستالی که درست میشه بطور آنلاین قابل خرید باشه.
7- یک حالت داشته باشه که بشه عکس خونه ات رو آپلود کنی و تابلو مورد نظرت رو روی اون میکس کنی (قرار بدی) که نتیجتاً بهت نشون بده که تابلو روی دیوار خونه ات چه‌جوری دیده میشه.
8- بخش حراجی داشته باشه که هنرمندا بتونن از طریق صدا (voice) با هم بحث کنند و حراجی راه بندازن.
بنده با جوملا 2.5 بطور تجربی کار کردم و بلدم باهاش سایت طراحی کنم.
میخواستم از اساتید بپرسم که آیا برای قابلیتهای فوق؛ افزونه های لازمه موجوده؟ و کدوماش موجود نیست؟ اگر بعضی جاهاش کلاً نمیشه، به دوستم بگم که فلان قابلیت رو حذف کنه.
کلاً با جوملا 2.5 شدنیه یا نه؟
و سؤال بعدیم اینکه برای بخش فروش تابلوها (Shop) بهتره از افزونه های فروشگاهی جوملا استفاده کنم یا یه CMS فروشگاهی نصب کنم؟ (مثلاً tomatoshop یا prestashop)
ممنون از راهنماییتون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۲-۶-۱۳۹۲, ۰۵:۲۰ عصر
ارسال: #2
RE: راهنمایی برای پیاده سازی یک گالری هنری؟؟؟
درود بر شما
جمع شدن همه موارد با هم کمی غیر ممکن است
اما پیشنهاد من استفاده از کی 2 و K2 Store می باشد که تا حد زیادی پیکره سایت را می سازد و کار با آن ساده است و مشکلات فروشگاه های مستقل را ندارد
بهتر است از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در کنار جوملای خود استفاده کنید

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  mahan.gif]
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان