زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۱۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد فاکتور با rsform
۱۰-۶-۱۳۹۲, ۰۵:۴۷ صبح
ارسال: #1
ایجاد فاکتور با rsform
سلام

دوستان عزیز میخواستم با این فرم ساز یه فاکتور بسازم که مشخصات زیر رو داشته باشه

1- لیستی باشه که کاربر هرکدوم رو تیک زد به جمع مبلغ فاکتور اضافه بشه

2- امکان اتصال به درگاه پرداخت و واریز مبلغ نمایش داده شده رو داشته باشه

3- برای چندتا از گزینه ها نیاز به تعیین تعداد دارم ولی باقی تعدادش نیاز نیست ثبت بشه.. یعنی هرکدوم که تیک خورد مبلغ مجاورش به فاکتور اضافه بشه. ولی برای چندتا ازگزینه ها لازم هست که تعداد واردشده توسط کاربر ضرب در قیمت واحد بشه، البته اگه تیک خورده بود

اگه لطف کنن و نمونه ای بگذارن برای دانلود که خیلی ممنون میشم

اگر هم فک میکنید اینها اطلاعاتی هست که برای بدست آوردنش زحمت کشیدید درصورتی که نیاز دونستین هزینه اش رو بگید تا درصورت مقرون بصرفه بودن خدمتتون تقدیم کنم..

متشکر
امضاء rezaee
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۴-۶-۱۳۹۲, ۰۱:۱۱ صبح
ارسال: #11
RE: ایجاد فاکتور با rsform
(۱۴-۶-۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ صبح)سعید حمزه زاده نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمونه پرداخت بانکی: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز شما میتونی لطف کنی یه راهنمایی مختصر کنی وبگی که از کدوم پلاگینهای ار اس فورم استفاده کردی

اگه که یه نمونه ساده از این نوع فرم رو خروجی بگیری که خیلی ممنونت میشیم...
امضاء rezaee

۱۴-۶-۱۳۹۲, ۰۱:۵۰ صبح
ارسال: #12
اگر تمایل داشتید در پیام خصوصی درخواست بدید بهتون یک خروجی بدم

موفق باشید
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط rezaee
۱۴-۶-۱۳۹۲, ۰۶:۱۸ عصر
ارسال: #13
سلام خسته نباشی
من فاکتور نمیخام من میخام فقط کاربر وقتی ثبت نام کرد و دکمه ثبت رو زد مشخصاتش رو که تو بانک ثبت شده رو با گرید ویو همون پایین صفحه ببینه من با سی شارپ خیلی راحت این کارو انجام میدادم اما تو جوملا نمیدونم چطوریه
میشه راهنمایی کنید ممنون میشم
امضاء mohi
وجدان بزرگترین فیلسوف است(روسو)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۵-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۱۷ صبح
ارسال: #14
سلام اولا سوال شما ربطی به این بحث نداره برای مشکلات جدید تایپک جدید ایجاد کنید
دوما من اصلا متوجه مشکلون نشدم با سی شارپ چکار میکردید؟
منم سی شارپ و بیشتر از جوملا بلدم اگر دقیق مشکلت و بدونم میتونم کمکت کنم.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان