زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۴۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلی عجیب در هنگام ساختن ماژول سفارشی
۷-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۳۶ عصر
ارسال: #1
مشکلی عجیب در هنگام ساختن ماژول سفارشی
[undefined=undefined]سلام.

من روی هاستم سه دامنه دارم .

چند روز پیش متوجه شدم که وقتی یک ماژول سفارشی میسازم(مثلا کدهای یک ابزار مثل حدیث تصادفی) وقتی دکمه save رو میزنم تکه کد زائدی به انتهای ماژول اضافه میشود.

بر روی دومین دامنه هم امتحان کردم دیدم همین مشکل وجود دارد.اول فکر کردم از ماژول هایی هست که اخیرا نصب کردم .این ماژول ها رو حذف کردم ولی فایده ای نداشت

بعد رفتم سراغ دامنه سوم که چند ماهی بود نه ماژولی اضافه کرده بودم نه مطلبی وارد کرده بودم دیدم مشکل قالب پیدا کرده و سایت بالا نمیاد بخاطر همین قالب رو عوض کردم و سایت اومد بالا بعد روی این دامنه هم امتحان کردم دیدم این دامنه هم مشکل دو دامنه قبل رو پیدا کرده

تصویری رو ضمیمه میکنم از زمانی که این کد ابزار رو قرار دادم و کد زائد رو اضافه کرد.
اخیرا اومدم و دو سایت اول رو کاملا پاک کردم و دوباره جوملا نصب کردم ولی سایت سوم رو چون فعال هست نمیشد پاک کنم و اطلاعات زیادی داره ولی باز دوباره سایت های اول و دوم که پاک کرده بودم همین مشکل رو داشتن.
خلاصه کلا گیج شدم.
پست بالا رو تصحیح میکنم
من روی هاستم سه دامنه دارم.چند روز پیش متوجه شدم وقتی مازول سفارشی میسازم تکه کدی زائد به کدهای اصلی اضافه میشود دقیقا زمانی که دکمه ذخیره رو فشار میدم.
هر کاری کردم درست نشد حتی سایت اول و دوم رو پاک کردم و از اول جوملا نصب کردم ولی سایت سوم رو پاک نکردم ولی هنوز هم این مشکل بر روی هر سه دامنه وجود داره.تصویری رو هم ضمیمه کرده ام.
ولی نمیدونم چرا این مشکل برای هر سه سایت من که بر روی یک هاست هستن بوجود اومده.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۹-۶-۱۳۹۲, ۰۳:۳۷ عصر
ارسال: #2
RE: مشکلی عجیب در هنگام ساختن ماژول سفارشی
درود بر شما
پیشنهاد می کنم بعد از تهیه بک آپ، هاست و دیتابیس خود را خالی کنید و از نو با یک جوملای جدید تست کنید و ببینید مشکل پا برجاست
اگر مشکل برقرار بود با مدیر سرور هماهنگ کنید

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  mahan.gif]
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان