زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۲:۳۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک مورد عجیب و غریب
۲۲-۵-۱۳۹۲, ۰۷:۳۹ عصر
ارسال: #1
یک مورد عجیب و غریب
سایت من که در پایین امضا موجوده
هر وقت به قسمت کاربران مراجعه می کنم می بینم برای مثال امروز کلی کاربر که همشون خارجی هستند ثبت نام کردند و از قبل هم می دونستم لینکهایی که من تو سایتم می زارم کلی از سایتهای خارجی از همون نرم افزار های من استفاده می کنند که با وارد کردن اسم سایت من تو گوگل متوجه صحت موضوع می شید
جالب این جاست که امکان نداره در روز توی سایت من ثبت نامی صورت نگیره که بیشتر اونها هم افرادی خارجی هستند و همشون توی قسمت کادر وب سایت میان ادرسهایی رو وارد می کنند مثل ادرس
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و افرادی هم که ثبت نام می کنند از روی اسم هاشون مشخصه مایکل،السکاندارا،میشلل....و کالاهایی رو از این طریق دارن معرفی می کنند، من می خواستم بدونم این بازدید ها و ثبت نام ها واقعی هست اگه هست پس چرا چند مدتی هرچی جون می کنم و با این امار ثبت نام ها امار الکسا سایت جون نمی گیره
خیلی از این ثبت نام ها و بازدید ها موجود هست
بعدش یه چیز دیگه هم که هست توی قسمت انلاین های سایت می زنه برای مثال 20 نفر انلاین هست ولی من تا به حال توی وب گذر خودم ندیدم که انلاین رو بیشتر از یک نفر بزنه
ممنون می شم دوستان این مورد رو مو شکافی کنند
امضاء سجاد ابراهیمی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۳-۵-۱۳۹۲, ۱۲:۴۹ صبح
ارسال: #2
یک مورد عجیب و غریب
سلام آقا سجاد عزیز
برای مشاهده جزئیات دقیق آماری سایت از سیستم های تخصصی این کار استفاده کنید
در صورتیکه با گوگل آنالیتیک مشکل دارید
میتونید از histats ویا piwik ویا از افزونه های آمارگیر جوملا مثل extra watch که در انجمن هم منتشر شده استفاده کنید
آمار افراد آنلاین به اینصورت با دقت بسیار بالاتری قابل مشاهده خواهد بود

در مورد کاربران خارجی
شما از کجا به این نتیجه رسیدید که سایتهای خارجی از نرم افزار هایی که شما برای دانلود قرار دادید در سایتهای خودشون استفاده میکنند
بسیاری از سایتها به صورت روبوت اقدام به جستجو و جمع آوری داده های وب سایتهای دیگر میکنند خصوصا سایتهای معرفی فایلهای دانلودی و نرم افزارها
بعضا از موتورهایی برای جستجو وثبت فایلهای دانلودی واقع در سایر هاستها بر روی دیتابیس خود برخوردارند
برای ثبت و مشاهده محتوا و نرمافزارهای شما در دیگر وبسایتها باید نشانه هایی دال بر این موضوع به صورت ملموس برای شما و موتورهای جستجو قابل دریافت باشد
به عنوان مثال خدمات شما، صادر کننده لینکهای شما و جمع آوری کننده بک لینکهایی برای شما باشد (به طور واضح تر با نصب برخی نرم افزارها اسکریپتها و ... لینکهای سایت مولف در وبسایت میزبان ثبت و قابل ردیابی باشد،نام و آرم سایت شما شمال جمله های متنی و لینکها قابل دسترسی و دنبال کردن باشند follow links )

در این مورد من بررسی نکردم ولی به احتمال زیاد بسیاری از بازدیدهای خارجی شما غیر حقیقی و fake باید باشند (یا اگر دامین متعلق به شخصی دیگر بوده وشما پس از منقضی شدن خریداری نموده اید بازدیدها میتواند مربوط به سایت قبل باشد)
به صورت منطقی برای ادامه بازدید بازدید کننده در زبانهای غیر از زبان اصلی سایت ،
باید سایت مورد نظر قابلیت ارائه محتوا به زبانهای خارجی رو داشته باشه که سایت شما فاقد چنین قابلیتیست (درک محتوا و توضیحات مطالب برای مخاطب به زبان مادری خودشان آسان باشد)
عناوین نرم افزارهای دنلودی شما نصفه نیمه اشاره به محتوای مطلب داره ولی معمولا چنین عناوینی در سطح بین الملل و با جستجوی انگلیسی جایگاه مناسبی در موتورهای جستجو کسب نخواهند کرد
تروست رنک فعلی شما 1.25/10 هست که جایگاه شما در موتورهای جستجو رو نمایش میده دامنه شما در سال 2010 ثبت شده که اگر از ابتدا یعنی سه سال پیش شما با این دامنه کار کردید جایگاه فعلی شما قابل قبول نیست . همونطور که مشخص هست هنوز باید سالها تلاش کنید ویا رویکرد خودتون رو تغییر بدید
امضاء sasanu

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان