زمان کنونی: ۱۱-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۱۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در کد captcha کپچا
۲۲-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۱۵ صبح
ارسال: #1
مشکل در کد captcha کپچا
سلام دوستان و وقت بخیر
بنده در سایت خودم از فرم ساز برزینگ و جی کامنت استفاده می کنم و همان طوری که می دانید در این افزونه ها می توان از کد امنیت "captcha کپچا" برای امنیت و همچنین جلوگیری هرزنامه استفاده کرد و بنده نیز استفاده می کنم.
مشکلی وجود نداشت تا هفته پیش تا اینکه متوجه شدم که این کد امنیت هم در فرم ساز و هم در جی کامنت اجرا نمی شود و کاربران نمی توانند فرم ثبت کنند، این مشکل همزمان برای دو افزونه به وجود آمده بود و دو ارور زیر را در صورتی که لینک تصویرکد امنیت را می زدم نشان داده میشد :

Fatal error: Call to undefined function imagettftext() in /home/insuranc/public_html/components/com_jcomments/libraries/kcaptcha/kcaptcha.php on line 110
Fatal error: Call to undefined function imagettfbbox() in /home/insuranc/public_html/components/com_breezingforms/images/captcha/securimage.php on line 729

با مسئول هاست تماس گرفتم و گفت که تغییراتی روی هاست از نظر امنیت و غیره نداشته اند ولی شک کردم و سایت را روی لوکال هاست بالا آوردم و دیدم مشکل مورد نظر وجود ندارد همچنین سایت را روی یک هاست دیگر باز امتحان کردم و بدون مشکل اجرا می شد.

حالا با توجه به این مطلب لطفا راهنمایی کنید که چگونه این مشکل را در هاست حال حاضر بر طرف کنم و چه تغییراتی لازم است.
نمونه ای از لبنک سایت را هم در زیر قرار می دهم در قسمت نظرات توجه بفرمائید مشکل عدم نمایش کد "captcha کپچا"

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر از نظرات شما
امضاء navid2630
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
،دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
،دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۲-۵-۱۳۹۲, ۰۴:۰۳ عصر
ارسال: #2
مشکل در کد captcha کپچا
درود بر شما
علی الحساب پیشنهاد می کنم اگر بک آپ دارید آنرا بازگردانی کنید و یا در یک پوشه جدید جوملا را آپلود و دیتابیس و کانفیگ را تنظیم و تست کنید، اگر مشکل پابرجا بود دوباره با مدیر سرور مطرح کنید

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط navid2630
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان