زمان کنونی: ۱۵-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۲۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در وارد شدن به مدیریت سایت
۱۹-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۳۵ صبح
ارسال: #1
با سلام و خسته نباشید من از دیتابیس مطالب یک سایت دیگر جوملا 2.5 را به این سایت جوملا 2.5 ایمپورت کردم و الان وقتی می خوام وارد قسمت مدیریت شوم یوزر و پس رو میزنم و تایید میکنم صفحه سفید میاد
ولی وقتی پس اشتباه میزنم نام کاربری یا کلمه عبور صحیح نیستند و یا شما شناسه ای در سایت ندارید
لطفا کمک کنید ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۹-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۲۸ صبح
ارسال: #2
درود
ضمن داشتن بکاپ، جوملا رو یک بار دیگر آلود کنیدو سپس اکسترکت
به یاد داشته باشید که پس از اکسترکت فورا اینستالیشن رو خذف کنید
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ok
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۹-۵-۱۳۹۲, ۰۷:۲۲ عصر
ارسال: #3
سلام ممنون از کمکتون این کار رو امتحان کردم ولی نشد
کلا یک بار جوملای جدید رو پاک کردم و دوباره نصب کردم وارد مدیریت شدم
بعد از سی پنل دوباره مطالب رو ایپمورت کردم
حالا از قسمت مدیریت هم جا میشه رفت ولی به مدیریت مطالب می خوای بری ارور زیر رو میده

500 - یک خطا رخ داده است

Illegal mix of collations (utf8_unicode_ci,IMPLICIT) and (utf8_general_ci,IMPLICIT) for operation '=' SQL=SELECT a.id, a.title, a.alias, a.checked_out, a.checked_out_time, a.catid, a.state, a.access, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.ordering, a.featured, a.language, a.hits, a.publish_up, a.publish_down,l.title AS language_title,uc.name AS editor,ag.title AS access_level,c.title AS category_title,ua.name AS author_name FROM d9ozv_content AS a LEFT JOIN `d9ozv_languages` AS l ON l.lang_code = a.language LEFT JOIN d9ozv_users AS uc ON uc.id=a.checked_out LEFT JOIN d9ozv_viewlevels AS ag ON ag.id = a.access LEFT JOIN d9ozv_categories AS c ON c.id = a.catid LEFT JOIN d9ozv_users AS ua ON ua.id = a.created_by WHERE (a.state = 0 OR a.state = 1) ORDER BY a.title asc Illegal mix of collations (utf8_unicode_ci,IMPLICIT) and (utf8_general_ci,IMPLICIT) for operation '=' SQL=SELECT a.id, a.title, a.alias, a.checked_out, a.checked_out_time, a.catid, a.state, a.access, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.ordering, a.featured, a.language, a.hits, a.publish_up, a.publish_down,l.title AS language_title,uc.name AS editor,ag.title AS access_level,c.title AS category_title,ua.name AS author_name FROM d9ozv_content AS a LEFT JOIN `d9ozv_languages` AS l ON l.lang_code = a.language LEFT JOIN d9ozv_users AS uc ON uc.id=a.checked_out LEFT JOIN d9ozv_viewlevels AS ag ON ag.id = a.access LEFT JOIN d9ozv_categories AS c ON c.id = a.catid LEFT JOIN d9ozv_users AS ua ON ua.id = a.created_by WHERE (a.state = 0 OR a.state = 1) ORDER BY a.title asc LIMIT 0, 20 Illegal mix of collations (utf8_unicode_ci,IMPLICIT) and (utf8_general_ci,IMPLICIT) for operation '=' SQL=SELECT a.id, a.title, a.alias, a.checked_out, a.checked_out_time, a.catid, a.state, a.access, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.ordering, a.featured, a.language, a.hits, a.publish_up, a.publish_down,l.title AS language_title,uc.name AS editor,ag.title AS access_level,c.title AS category_title,ua.name AS author_name FROM d9ozv_content AS a LEFT JOIN `d9ozv_languages` AS l ON l.lang_code = a.language LEFT JOIN d9ozv_users AS uc ON uc.id=a.checked_out LEFT JOIN d9ozv_viewlevels AS ag ON ag.id = a.access LEFT JOIN d9ozv_categories AS c ON c.id = a.catid LEFT JOIN d9ozv_users AS ua ON ua.id = a.created_by WHERE (a.state = 0 OR a.state = 1) ORDER BY a.title asc

برگشت به کنترل پنل
ببخشید یادم رفت بگم به صفحه اصلی کنترل پنل هم میری صفحه سفید میاد
۲۰-۵-۱۳۹۲, ۰۴:۲۸ عصر
ارسال: #4
درود بر شما
برای انتقال مطالب و مجموعه های یک سایت به سایت دیگر باید جداول زیر را وراد کنید
XXXXX_categories
XXXXX_contact_details
XXXXX_content
XXXXX_content_frontpage
XXXXX_content_rating

توجه داشته باشید قبل از وارد کردن اطلاعات جدید نام آنها را در ++Notepad تغییر دهید و بعدا اقدام کنید.

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  mahan.gif]
۲۲-۵-۱۳۹۲, ۱۲:۱۸ عصر
ارسال: #5
با سلام و خسته نباشید من می خوام وارد قسمت مدیریت شوم یوزر و پس رو میزنم و تایید میکنم ولی دوباره همون صفحه ی مدیریت می اد
ولی وقتی پس اشتباه میزنم نام کاربری یا کلمه عبور صحیح نیستند و یا شما شناسه ای در سایت ندارید
من دیشب یه سری از پلاگینها را برای اینکه سرعت سایتم بالا بره غیر فعال کردم از آن جمله پلاگین شناسایی جوملا هم بود حالا نمی دونم به خاطر اونه یا نه.
اگر امکانش هست کمک کنید من از اطلاعاتم هم بک آپ ندارم کمک کنید
آدرس سایتم:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می باشد
۲۲-۵-۱۳۹۲, ۰۳:۵۵ عصر
ارسال: #6
درود بر شما
اوب بک آپ!
پیشنهاد می کنم یک بار جوملای خام را بر روی جوملای خود اکسترکت کنید و پوشه اینستال را حذف کنید
اگر دقیقا پلاگینی که غیر فعال کرده اید را به خاطر دارید می توانید از دیتابیس دوباره آنرا فعال کنید (نام پلاگین را در دیتا بیس جستجو کنید و مقدار enabled آنرا از 0 به 1 تغییر دهید)
بهتر است مورادی از این دست را اول در لوکال تست و بعد در سایت اعمال کنید

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

۲۳-۵-۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ عصر
ارسال: #7
ممنون از راهنمایی
مشکل برطرف شد
۲۸-۵-۱۳۹۲, ۰۵:۰۷ عصر
ارسال: #8
RE: مشکل در وارد شدن به مدیریت سایت
(۲۳-۵-۱۳۹۲ ۱۲:۴۷ عصر)samapayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از راهنمایی
مشکل برطرف شد

برای تشکر می توانید از دکمه های که در پایین هر مطلب وجود دارد برای تشکر و یا اعتبار استفاده کنید
امضاء mahan

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان