زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۴۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست قالب و ملحقات ( مهم )
۲۱-۳-۱۳۹۰, ۰۴:۲۲ عصر
ارسال: #1
درخواست قالب و ملحقات ( مهم )
سلام خسته نباشید.

از تمامی دوستانی که با تجربه هستن نیازمند کمک هستم.

من چون زیاد وقت ازاد ندارم و اکثرآ خونه نیستم که بیام نت و دنبال فایل بگردم مجبورم هرزگاهی مزاحم شما عزیزان شم.

خیلی جاها رو تا جایی که وقت داشتم گشتم اما چیز مناسبی پیدا نکردم و واقعا وقتم کمه.

اگه دوستان بتونن کمکم کنن ممنون میشم :

( توجه: موضوع سایت من در مورد خدمات شبکه ، Adsl هست )

1) 1 قالب شرکتی

2) 5-6 تا کامپوننت ، ماژول ، پلاگین ( که برای سایت شرکتی مناسب باشه )

برای نسخه 1.5 جوملا میخواستم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۱-۳-۱۳۹۰, ۰۶:۰۷ عصر
ارسال: #2
RE: درخواست قالب و ملحقات ( مهم )
1- قالب های مختلفی در انجمن موجود است . در صورت نیاز می توانیم برای شما قالب مورد نظرتان به سلیقه خودتان را طراحی کنیم .
2- ماژول ، کامپوننت و پلاگین های بیشماری در انجمن معرفی شده اند که هر کدام برای کارهای مختلف طراحی شده اند . شما با جستجو می توانید بنا به نیاز خود از آنها استفاده کنید . اگر ماژول یا کامپوننت خاصی مد نظر شماست که در انجمن یافت نکرده اید ، مطرح کنید تا بررسی شود .
امضاء شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، mking
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان