زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۰۸:۲۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دسترسی به سایت بدون دامنه
۱۸-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۵۴ عصر
ارسال: #1
با سلام

می خواستم ببینم امکانش هست با ip سرور به سایت های نصب شده روی هاست های مختلف یک سرور دسترسی داشت ؟؟

من یه سایت اصلی دارم با یه دامنه و می خوام یه تعداد هاست مستقل دیگه ایجاد کنم که ادرسشون به صورت ساب دامین هایی از این دامنه باشند

یعنی مثلا یه هاست اصلی دارم ادرسش مثلا mydomain.com

بعد هاست های مستقل بعدی ادرسشون به صورت مثلا mydomain.com/site4 -mydomain.com/site3 - mydomain.com/site2- mydomain.com/site1 و....

فقط حتما می خوام هر سایت روی یه هاست جدا باشه

ایا امکان یه همچین چیزی هست با ای پی و ریداریکت و.... که دیگه نیاز به اختصاص دامنه مجزا برای هر سایت نباشه

با تشکر ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
امضاء mrt69
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۸-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۰۰ عصر
ارسال: #2
سلام
بله امکانش هست.
از آدرس زیر آموزشش رو مطالعه کنین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یاعلی
امضاء امید
امام جواد (ع):

الْمُؤمِنُ يَحْتاجُ إلى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفيقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّوَجَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَ قَبُولٍ مِمَّنْ يَنْصَحُهُ

مؤمن در هر حال نيازمند به سه خصلت است:
واعظى از درون خود، توفيق از طرف خداوند متعال، قبول و پذيرش نصيحت كسى كه او را نصيحت نمايد.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mrt69
۱۹-۵-۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ صبح
ارسال: #3
با تشکر

در مرحله اول وقتی از قسمت Simple DNS Zone Editor موارد رو وارد می کنم ارور زیر رو میده

error Error
You must have the zoneedit feature to take this action. You currently only have the simplezoneedit feature.

مشکل از چیه ؟؟؟
امضاء mrt69
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان