زمان کنونی: ۱۵-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۱۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترتیب مطالب مجموعه ها
۱۸-۵-۱۳۹۲, ۰۲:۴۷ صبح
ارسال: #1
ترتیب مطالب مجموعه ها
من چند تا مجموعه ساختم در جوملام تا مطالب ارسالیم رو درون اون مجموعه ها قرار بدم. اما وقتی مطلب رو ایجاد میکنم و اون مطلب رو میزارم داخل یک مجموعه، اون مطلب بر اساس ترتیب مجموعه قرار میگیره نه ترتیب ایجاد مطلب در مدیریت مطالب.
واضح تر بگم، میخام مطالب ارسالیم، در مدیریت مطالب، بر اساس تاریخ باشه. حتی اگه مطالب در مجموعه های مختلف باشن و نه بر اساس چینش و ترتیب مجموعه.
مرسی.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۸-۵-۱۳۹۲, ۰۳:۰۷ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸-۵-۱۳۹۲ ۰۳:۰۹ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #2
ترتیب مطالب مجموعه ها
ین به منو اصلی سایتتون برمیگرده.
منو صفحه اصلی رو باز کنید و در پارامترها ترتیب چینش مطالب رو ابتدا جدیدترین انتخاب کنید.

برای مدیریت هم در مدیریت مجموعه ها روی آیکن انتخاب ها در بالا سمت چپ کلیک کنید و در پنجره پاپ آپ باز شده در تب انتخاب های اشتراکی میتونید ترتیب چینش رو تغییر بدید
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط p30pes.ir
۱۸-۵-۱۳۹۲, ۰۳:۲۴ صبح
ارسال: #3
ترتیب مطالب مجموعه ها
ممنونم.من میخام در مدیریت مطالبم، آخرین ارسالم، اول قرار بگیره.حتی اگه مطالبم در چند مجموعه باشه. نمیخام در مدیریت مطالب، ترتیب بر اساس ترتیب مجموعه های باشه.بلکه میخام به ترتیب ارسال مطلب باشه.
۱۸-۵-۱۳۹۲, ۰۳:۵۳ صبح
ارسال: #4
ترتیب مطالب مجموعه ها
اگر تنظیماتی باشه در این قسمت ها که گفتم هست و اگر تنظیماتی نباشه خوب احتمالا ممکن نیست.
درحالت کلی اگر دقت کنید در مدیریت مطالب جلوی هر مطلب تاریخ و مجموعه و نویسنده و... نوشته شده.
شما اگر روی هریک از موارد که بالای ستون مشخصات نوشته شده کلیک کنید برآن اساس مرتب میشود.
شما روی تاریخ کلیک کنید احتمالا درست میشود.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط p30pes.ir
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان