زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۴:۲۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هانوفر آي تي اصل مشتري مداري را نابود كرد!! احتياط كنيد!!
۲۱-۳-۱۳۹۰, ۰۳:۵۶ صبح
ارسال: #1
هانوفر آي تي اصل مشتري مداري را نابود كرد!! احتياط كنيد!!
نميخواستم اين موضوع رو اينجا مطرح كنم ولي به دليل برخورد بي ادبانه و به دور از شخصيت حرفه اي كسي كه ادعاي مشتري مداري داره لازم ديدم كه اين سرويس دهنده بي لياقت را به دوستان معرفي كنم تا درگير عدم پاسخگويي و بي احترامي و بي شخصيتي افرادي نشوند كه ...

مدت تقريبا يك سال پش براي چند سايت اينترنتي دوستان از اين هانوفر آي تي هاست خريداري و سايت اونها رو راه اندازي كردم .

باور نميكنيد كه در همان زمان دچار چه مشكلاتي با اين افراد شدم كه حتي براي فعال كردن safe mod هم بايد يك هفته منتظر ميماندم ويا يك سوال و مشكل كوچك را به دليل سطح پايين سوادشان نميتوانستند در گفتگوي آنلاين جواب بدهند كه در نهايت ميگفتند ايميل بزنيد پاسخ ميديم !!!

بگذريم كه من پس از ان براي 100 ها وب سايت ديگر خودم از شركت ديگري خدمات گرفتم و اين مسائل به ضرر خود هانوفر آي تي شد.!! البته اهميتي هم قطعا نميدهند!

ولي همان چند سايتي كه روي سرور اين شركت معلوم الحال داشتم تا به امروز بدون مشكل در حال فعاليت بود.

اين سايت ها در واقع براي چند تا از مشتريان قديمي من بود كه امروز يكي از اين مشتريان با من تماس گرفت و عنوان كرد كه سايت ما چرا Susspend شده !!!

لذا به بخش ارتباط آنلاين هانوفر آي تي رفتم كه مشكل را پيگيري كنم در زير صحبتهاي من و اين فرد است كه بدون خداحافظي ارتباط را قطع كردند!!!!!!!

[تصویر:  i391879_hanover.jpg]

به هر حال اين گفتگو از طرف شخصيت با ادب قطع شد و ايشان خود را ارباب و مشتري را غلام خود پنداشته اند!!

اگر هم اين تاپيك را ميبينند لطفا منطقي و با دليل و مدرك صحبت كنند و log و پنل را فعال كنند تا ببينم اين هك كي و از چه طريقي انجام شده كه من بي اطلاعم !!!

كلمات كليدي:
هانوفر آي تي ,hannover it,هاست هانوفر ,هاست hannover,hannover host,هاستينگ هانوفر,host هانوفر,هانوور ,هانوور هاست,خدمات هاست hannover,هاست لينوكس هانوفر
امضاء tarantino
فقط خدمت گزاری به جوملای ایران
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، Pourdaryaei ، mking ، وحید سیدی
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۵-۳-۱۳۹۰, ۰۲:۳۹ صبح
ارسال: #11
RE: هانوفر آي تي اصل مشتري مداري را نابود كرد!! احتياط كنيد!!
بخاطر علم کمی داشتند ساپورت شنیده بودند اگر یکی هک بشه از هاست به هاست شل می ریزند رفته ساسبند کردهLaugh تا یارو از هاست دیگر نزنه خوب فکر نکردند کسی که شل رو ریخته می تونسته از هاستی کحه ریخته روی هاست شما بره روی هاست های دیگه بریزه باگ واسه همه هاست ها در اون سرور هستPardon معمولا خودم هیچ وقت جایی که نشناختم رو انتخاب نمی کنم معمولا ترجی می دم بدون واسطه از سرور اصلی بخر اگر نشد فقط یک واسه دیگر
این هاست ها خودشون از جای دیگر می خرندWassup
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان