زمان کنونی: ۶-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۲۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتشار نسخه جديدتري از جوملا 1.7
۱۹-۳-۱۳۹۰, ۰۳:۰۰ عصر
ارسال: #1
انتشار نسخه جديدتري از جوملا 1.7
با سلام و عرض خسته نباشيد به تمامي دوستان.

در سايت (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) يکي از دوستان اين مطلب رو ديدم. همون طور که مي دونيد فکر کنم جوملا 1.6 نيومده رفت و جاي اونو به 1.7 داد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
BravoBravo

من از جوملا 1.5.23 استفاده مي کنم حال به نظر شما دوستان بهتر صبر کنم تا اين نسخه جوملا مثل 1.5 جا بيفته بعد برم سراغش!!!StrongThink
امضاء mking
وب سایت 365 - بزودی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۹-۳-۱۳۹۰, ۰۴:۵۵ عصر
ارسال: #2
RE: انتشار نسخه جديدتري از جوملا 1.7
فکر می کنم فعلا بهتره از همان 1.5 استفاده کنید . تا 1.7 جا بیافته و افزونه نویسی بشه و فارسی بشه فکر می کنم یکسالی معطل می شوید .
امضاء شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط وحید سیدی ، mking ، Reza Ganji
۱۹-۳-۱۳۹۰, ۰۹:۳۳ عصر
ارسال: #3
اتفاقا امروز صبح يه ايميلي از وبسايتي دريافت كردم با اين موضوع :

چرا به جوملاي 1.6 و 1.7 اهميت نميدم ؟

اين طرف توي ايميلش مياد مينويسه و ميگه كه امروز ميخام بگم چرا به جوملاي 1.6 اهميت ندادم . تا امروز همه دوستام و مشتريهام از جوملاي 1.5 استفاده كردند و راضي هستند و صادقانه بگم كه نيازي ندارم كه به اين زودي ها آپگريد كنم !

ميدونم خيلي از مردم مشتاقند كه درمورد جوملاي 1.6 ياد بگيرند ، ولي يسري واقعيت هايي هست كه شما بايد درمورد جوملاي 1.6 و همينطور جوملاي جديد 1.7 كه تا يك ماه ديگه آماده انتشار ميشه بدونيد .
براي اينكه در موردش بدونيد روي لينك زير كليك كنيد :

چرا هيچوقت به جوملاي 1.6 و حالا جوملاي 1.7 اهميت ندادم

اين هم متن انگليسي ايميل :

Hello guys Luis here and well today I will like to share with you some thoughts in Joomla 1.6 and why I never cared about that version.

Until this moment all my personal and clients websites are still using Joomla 1.5 and to be really honest there is no need for me to upgrade any time soon.

Now I know people is really eager to learn Joomla 1.6 but here I have a few facts that you should know about Joomla 1.6 and the new Joomla 1.7 that is going to be ready next month.

Click on the link below to read more about this:

امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji ، mking
۲۰-۳-۱۳۹۰, ۱۲:۲۱ صبح
ارسال: #4
سلام
فكر ميكنم جوملا 1.7 تفاوت هاي زيادي با 1.6 نداشته باشه و اگر تغييرات كلي قرار بود در هسته اون داده بشه به اين زودي ها نميتونستند 1.7 رو بيرون بدهند.
در مورد اشاره دوستي كه در يكي از انجمن ها گفته بود مامبولرن به خاطر اينكه ميدونست 1.6 رفتني است اون رو دير منتشر كرد بايد بگم اگر همچين چيزي بود اصلا منتشر نميكردند.
تقريبا مطمئن باشيد جوملا 1.7 نود درصد شبيه جوملا 1.6 خواهد بود البته من دانلود كردم ولي وقت نكردم تست كنم.
احتمالا نسخه 1.7 جهت رفع مشكلات بسيار زياد 1.6 منتشر خواهد شد!
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، Pourdaryaei ، mking
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان