زمان کنونی: ۱۳-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۳۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت دو دامنه برای یک سایت
۱-۵-۱۳۹۲, ۰۶:۵۴ عصر
ارسال: #1
سلام
من یه دامنه دارم به نام
30shahid.ir
حالا یه دامنه دیگه هم گرفتم به نام
shahidparsa.ir
DNSهای جفتشون هم یکیه هر کاری میکنم ارور میده و پارک نمیشه
Sorry, cannot determine nameserver IPs. Please make sure that the domain is registered with a valid domain registrar.
دیگه نمیدونم باید چکارش کنم.
من اول ریداکت کردم به دامنه دومی (shahidparsa.ir)که بالا نیومد حالا حذفش کردم ولی نمیدونم چرا باز وقتی روی (30shahid.ir)کلیک میکنم میره رو سایت shahidparsa.ir
باور کنید اعصابم خرد شده
دوستا اگه راهنمایی کنند بگند چطور میشه این مشکل رو برطرف کرد ممنون میشم
امضاء crystali
امام صادق(ع)

مَن أحَبَّ أَن یَعلَمَ أقبَلت صَلاتُه أَم لَم تَقَبَّل فَلیُنظُر هَل مَنَعتَه صَلاتُه عَنِ الفَحشاءِ و المُنکَر فَبِقدرِ ما منَعتَه قُبِلَت مِنه

هرکس دوست دارد بداند نمازش قبول شده یا نه، ببیند که آیا نمازش او را از گناه و زشتی باز داشته یا نه؟ پس به هر قدر که نمازش او را از گناه باز داشته به همان اندازه نمازش قبول شده است.

بحار الانوار، ج82 ص 198

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱-۵-۱۳۹۲, ۰۷:۲۵ عصر
ارسال: #2
سلام
شما با هاست خود تماس بگیرید وبگید که نام هردو دامنه را به عنوان دامنه اصلی ست کنند . چون برخی از هاست ها تنظیمات دامنه وست کردن بعنوان اصلی را از دسترس کاربر خارج می کنند
امضاء elyas2012
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۴۸ عصر
ارسال: #3
درود بر شما
ابتدا وارد سی پنل شوید و در قسمت Domains روی addon domain کلیک کنید
البته باید دومین دوم شما ثبت شده باشد و DNS دومین دوم را مطابق با DNS دومین اصلی به صورت زیر تنظیم کرده باشید:
ns1.yonesweb.org
ns2.yonesweb.org
نام دامنه الحاقی که می خواهید به اکانت میزبانی خود اضافه نمائید را در فیلد خالی موجود در منو وارد نمائید (New Domain Name)
نام دامنه و یا زیر دامنه
Subdomain/Ftp Username : نام کاربری
Document Root : مسیر اصلی نگهداری فایلهای دامنه
Password : رمز عبور
به محض ورود نام دامنه، یک نام کاربری FTP در قسمت subdomain/Ftp Username و یک پوشه با نام دامنه در قسمت Document Root بصورت خودکار ایجاد می شود.
حالا باید در قسمت رمز عبور برای دامنه الحاقی خود یک رمز عبور تعریف کرده و روی کلید Add Domain کلیک کنید.
دامین شما ساخته شد و میتوانید اطلاعاتتان را در فولدری که در public_html ساخته اید بارگزاری کنید
آموزش: فارسی وب هاست

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
۲-۵-۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ صبح
ارسال: #4
سلام جناب محرم پور
بابت توضیحتون ممنون
ولی من تمام مراحلی رو که گفتید رو رفتم ولی موقعی که سایت بالا میاد به اینصورت لود میشه

من میخوام وقتی رو آدرس30shahid.ir کلیک میکنیم منتقل بشه به آدرسshahidparsa.ir
امضاء crystali
امام صادق(ع)

مَن أحَبَّ أَن یَعلَمَ أقبَلت صَلاتُه أَم لَم تَقَبَّل فَلیُنظُر هَل مَنَعتَه صَلاتُه عَنِ الفَحشاءِ و المُنکَر فَبِقدرِ ما منَعتَه قُبِلَت مِنه

هرکس دوست دارد بداند نمازش قبول شده یا نه، ببیند که آیا نمازش او را از گناه و زشتی باز داشته یا نه؟ پس به هر قدر که نمازش او را از گناه باز داشته به همان اندازه نمازش قبول شده است.

بحار الانوار، ج82 ص 198

۲-۵-۱۳۹۲, ۰۴:۰۴ صبح
ارسال: #5
نه دوست عزیزم

احتمالا جناب محرم پور هواسشون نبوده
شما باید از parked domains استفاده کنید
روی این گزینه کلیک کنید

در Create a New Parked Domain نام دامنه دومتون رو وارد کنید

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲-۵-۱۳۹۲, ۰۵:۴۶ صبح
ارسال: #6
سلام جناب حمزه زاده
ممنون از پاسختون
من طبق گفته های شما از پارک دومین استفاده کردم ولی باز آدرس همونی میاد که تو کامنت قبلی گفتم

الان من که میخوام جوملا رو نصب کنم با این ادرس بالا میاد

دیگه نمیدونم باید چکار کنم
خواهشا یه راهنمایی قویتری به ما کنید
امضاء crystali
امام صادق(ع)

بحار الانوار، ج82 ص 198

۲-۵-۱۳۹۲, ۰۳:۱۶ عصر
ارسال: #7
درود بر شما
اگر قصد شما داشتن یک سایت با دو دومین است همانطور که جناب حمزه زاده گفتند فقط با پارک دومین مشکل شما باید حل شود
مواردی را که اضافه کرده اید حذف کنید و دوباره پارک دومین را تنظیم کنید

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان