زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۴۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با all video share --چرا هیچکی کمک نمکنه؟؟؟؟
۳۱-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ عصر
ارسال: #1
Sad مشکل با all video share --چرا هیچکی کمک نمکنه؟؟؟؟
درود

-وقتی تو سایت با all video یک ویدئو آپلود میکنم ویدئو نمایش داده نمیشه فقط در حالت انتظار برای پخش میمونه یا سریع قطع میشه در صورتی که فایل ویدئو وجود دارد و دانلود منیجر سریع فایل را برای دانلود شناسایی و دانلود میکنه
چکار کنم؟
این ادرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

- بازدید کننده سایت چطور میتونه از طریق all video توی وب سایت ویدئو آپ کنه؟باید چکار کنه؟
با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱-۵-۱۳۹۲, ۰۳:۴۶ صبح
ارسال: #2
لطفا از عناوین مناسب برای پست هاتون انتخاب بفرمایید در غیر اینصورت با اخطار و محرومیت مواجه خواهید شد!
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱-۵-۱۳۹۲, ۰۴:۲۶ عصر
ارسال: #3
درود بر شما
پیشنهاد می کنم از پلاگین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کنید تا کار برای شما آسان شود
در غیر این صورت باید افزونه فعلی را به درستی تنظیم کنید

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  mahan.gif]
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط iman1392
۱-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۵۶ عصر
ارسال: #4
RE: مشکل با all video share --چرا هیچکی کمک نمکنه؟؟؟؟
(۱-۵-۱۳۹۲ ۰۳:۴۶ صبح)سعید حمزه زاده نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا از عناوین مناسب برای پست هاتون انتخاب بفرمایید در غیر اینصورت با اخطار و محرومیت مواجه خواهید شد!

چشم
(۱-۵-۱۳۹۲ ۰۴:۲۶ عصر)mahan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر شما
پیشنهاد می کنم از پلاگین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کنید تا کار برای شما آسان شود
در غیر این صورت باید افزونه فعلی را به درستی تنظیم کنید

شاد باشید و شادی بخش دیگران

درود
تازه دارم با all video راه می افتم نمیخوام عوضش کنم
تنظیمات که فرمودید چیه؟
بنده بعد ار آپلود افزونه تنظیماتش را تغییر نمیدهم فقط محل نمایشش تو سایت را انتخاب میکنم و بعد براش یک مجموعه ایجاد میکنم و بهشس لینک ویدئو را میدم یا داخلش آپلود میکنم
حتی IDM هم ویدئو را شناسایی و دانلود میکنه اما پخش نمیشه(توسایت)
میشه یه نگاهی بندازید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان