زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۴۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مواجهه با پیغام خطا
۳۱-۴-۱۳۹۲, ۰۶:۰۹ عصر
ارسال: #1
مواجهه با پیغام خطا
با سلام خدمت سروران گرامی
وقتی می خوام با جوملا کار کنم با پیغام زیر مواجه می شم
Error on delete of 'C:\Windows\TEMP\#sql1670_5a_0.MYD' (Errcode: 13) SQL=SHOW FULL COLUMNS FROM `bqmcu_categories`
محتویات پوشه TEMP ویندوز رو پاک کردم اما مشکل رفع نشد
ممنون می شم راهنمایی کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۱-۴-۱۳۹۲, ۰۶:۲۳ عصر
ارسال: #2
مواجهه با پیغام خطا
خیلی ضروری . نشان دادن صفحه اول بعد از کلیک روی هر مطلبی

سلام به همه اساتید
مشکلی که من دارم اینه یه قالب رو ترجمه و فارسی سازی دارم میکنم و مطالبم رو دارم جایگزین مطالبش میکنم . اما الان متوجه شدم رو هر مطلبی که کلیک میکنم لینک مرورگر تغییر میکنه و صفحه ریفرش میشه ولی بازم صفحا اول رو نشون میده !
علت چی میتونه باشه ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۳۱-۴-۱۳۹۲, ۰۶:۴۱ عصر
ارسال: #3
RE: مواجهه با پیغام خطا
(۳۱-۴-۱۳۹۲ ۰۶:۰۹ عصر)pino61 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت سروران گرامی
وقتی می خوام با جوملا کار کنم با پیغام زیر مواجه می شم
Error on delete of 'C:\Windows\TEMP\#sql1670_5a_0.MYD' (Errcode: 13) SQL=SHOW FULL COLUMNS FROM `bqmcu_categories`
محتویات پوشه TEMP ویندوز رو پاک کردم اما مشکل رفع نشد
ممنون می شم راهنمایی کنید

درود بر شما
از قسمت "تنظیمات کلی - سرور" گزارش خطا را روی هیچ تنظیم کنید
اگر مشکل حل نشد یک جوملای خلم را بر روی جوملای خود اکسترکت و پوشه اینستال را حذف کنید

شاد باشید و شادی بخش دیگران
(۳۱-۴-۱۳۹۲ ۰۶:۲۳ عصر)bbehnam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی ضروری . نشان دادن صفحه اول بعد از کلیک روی هر مطلبی

سلام به همه اساتید
مشکلی که من دارم اینه یه قالب رو ترجمه و فارسی سازی دارم میکنم و مطالبم رو دارم جایگزین مطالبش میکنم . اما الان متوجه شدم رو هر مطلبی که کلیک میکنم لینک مرورگر تغییر میکنه و صفحه ریفرش میشه ولی بازم صفحا اول رو نشون میده !
علت چی میتونه باشه ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر شما
اگر منظور تان از ترجمه قالب، ترجمه فایل زبان است باید یک بار دیگر آن را بررسی کنید و ببینید جایی از فایل ترجمه شما باز نمانده باشد و هر عبارت ترجمه شده با " در ابتدا و انتها بسته شده باشد

امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط pino61
۳۱-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۰۳ عصر
ارسال: #4
مواجهه با پیغام خطا
جناب ماهان عزیر
این پیغامی که من دریافت کردم به چه علت بوده؟
این پیغام می تونه بصورتی باشه که توی طراحی و یا بارگذاری سایت در اینترنت مشکل ایجاد کنه ؟
۳۱-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۱۲ عصر
ارسال: #5
مواجهه با پیغام خطا
درود بر شما
اگر از سالم بودن بسته نصبی خود اطمینان دارید (و احتمالا از سایت های وارز دریافت نکرده اید) کار را ادامه دهید و بعدا در هاست تست کنید، احتمالا نباید مشکلی باشد.

امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان