زمان کنونی: ۳۰-۱-۱۴۰۳, ۱۰:۳۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هدیه ویژه ماه مبارک رمضان (rsticket و djclassifieds با تاریخ شمسی)
۲۸-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۵۵ عصر
ارسال: #1
Wink هدیه ویژه ماه مبارک رمضان (rsticket و djclassifieds با تاریخ شمسی)
با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات کاربران محترم انجمن پارس جوم

حتما برخورد داشتید با انجمن هایی که افزونه هایی مانند rsticket و یا کامپوننت آگهی djclassifieds رو فارسی سازی و یا تاریخ رو فارسی کردند و بعد از کد کردن کلیه فایل های php به فروش گذاشتند!
در برخی انجمن ها دیده شده افزونه djclassifieds با تاریخ پارسی و اما بصورت کاملا کد شده و حذف برخی امکانات بصورت رایگان منتشر کرده اند و برای داشتن همون نسخه با کلیه امکانات باید هزینه گزافی پرداخت کنید!

امروز قصد دارم این دو افزونه بسیار مهم و ضروری رو با تاریخ شمسی و بصورت کاملا سورس باز برای کاربران منتشر کنم
البته به دلیل تجاری بودن این افزونه ها و همینطور با توجه به قوانین انجمن پارس جوم، افزونه ها در سایت گروه نرم افزاری آرتی به آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در بخش دانلود قرار گرفته است.

[تصویر:  download.php?imgf=13742446251.jpg]

لینک دانلود کامپوننت آگهی djclassifieds نسخه 2.2.1 به همراه تاریخ شمسی:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  download.php?imgf=13742467251.jpg]
لینک دانلود ماژول نمایش آگهی های کامپوننت djclassifieds به همراه تاریخ شمسی:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  download.php?imgf=13742518701.jpg]
لینک دانلود کامپوننت پرطرفدار تیکت دهی rsticket pro 2 rev6 با تاریخ شمسی و سورس باز

باشد تا ایرانی سربلند باشد
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Zhyar ، Reza Ganji ، anzal ، lifeless ، btheme ، zaban26 ، محمدسلیمانی ، Mojtaba Pordel ، bushehr ، mahan ، alirad20 ، yaserjafarza ، صدرا حسابی ، ijamaatlou ، fidoman ، shami123 ، Mehr@ban
صفحه 3 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۳-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۳۴ صبح
ارسال: #21
هدیه ویژه ماه مبارک رمضان (rsticket و djclassifieds با تاریخ شمسی)
ممنون
من هنوز متوجه نشدم کار این کامپوننت چیست ؟ و دقیقا چیکار می کند؟
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا

۲۳-۵-۱۳۹۲, ۰۶:۱۳ عصر
ارسال: #22
RE: هدیه ویژه ماه مبارک رمضان (rsticket و djclassifieds با تاریخ شمسی)
(۲۳-۵-۱۳۹۲ ۰۷:۰۳ صبح)سعید حمزه زاده نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به زودی قصد انتشار نسخه تمام فارسی با قالب مخصوص و همچنین تاریخ شمسی رو منتشر کنم

این نسخ منتشر شده، نسخه انگلیسی هستند اما با تاریخ شمسی و بدون هیچگونه کد گذاری

آدرس سایت دوستمون که از این افزونه استفاده کردند:

هرچند این دوستمون هیچ تلاشی برای ترجمه افزونه نکردند! فکر میکنم منتظر انتشار نسخه پارسی هستند Smile

یا علی

با سلام ودرود خدمت دوست عزیز اقای حمزه زاده !
بنده این افزونه رو از قبل با قالب داشتم منتها با تاریخ میلادی که فارسی هم کردم ولی بخاطر تاریخ شمسی افزونه ای که شما زحمت شمسی کردن تاریخ رو کشیدید دوباره نصب کردم که مشکل وارور در قسمت گالری میده (میتونید ببینید) بهمین خاطر دیگه اینو فارسی نکردم ومیخواستم این خطا رو رفع کنم که هنوز نتونستم ضمنا من از منو وماژول های مربوط به این افزونه هم استفاده میکنم.
متن خطا هم اینکه در فیلد انتخاب گالری (در ایجاد آگهی جدید )
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home3/zanbiili/public_html/components/com_djclassifieds/views/additem/tmpl/default.php on line 148
امضاء elyas2012
۱۳-۶-۱۳۹۲, ۰۵:۳۲ عصر
ارسال: #23
نقل قول: ممنون
من هنوز متوجه نشدم کار این کامپوننت چیست ؟ و دقیقا چیکار می کند؟

درود قبلا در اینجا کاربرد کامل این افزونه و توضیحات ویژگی های این افزونه رو نوشتم می تونید مطالعه کنید

اصلی این افزونه برای ساخت یک وب سایت تبلیغاتی و آگهی هست مثل املاک و نیازمندی ها که امکانات دیگری از جمله دایرکتوری نیز بهش اضافه شده
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
۴-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۳۱ صبح
ارسال: #24
با عرض سلام لطفا کمک کنید
من کامپونت com_djclassifieds نصب کردم
دربخش ماژول درج اگهی این خطا رو میده کسی نیست راهنمایی کنه
components/com_djclassifieds/views/additem/tmpl/default.php on line 148

javad_makran@gmail.com
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۹-۸-۱۳۹۲, ۰۷:۵۹ صبح
ارسال: #25
سلام
ممنون از شما بابت انتشار این افزونه
نسخه فارسی که فرموده بودید هنوز منتشر نشده؟
ضمنا من فایل های زبان همون نسخه کد شده رو جایگزین کردم ولی فارشی نشد؟!
لطفا راهنمائی کنید
با تشکر
۱۹-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۵۵ عصر
ارسال: #26
فقط با انتقال فایل زبان فارسی نمیشه مگر اینکه متحوای زبان فارسی را در فایل زبان انگلیسی افزونه کپی بفرمایید

آخرین نسخه فارسی به همراه تاریخ شمسی رو در این هفته انشاالله منتشر خواهم کرد
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط kheradmand
۲۰-۸-۱۳۹۲, ۰۷:۰۲ صبح
ارسال: #27
مرسی مهندس
منتظر هستیم
ایشالا سایتم رو که راه انداختم واسه تقدیر از زحمات شما یه بنر ویژه تقدیم شما و سایتتون میکنم
۲۰-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۲۰ عصر
ارسال: #28
سپاس از لطف شما، کلیه فعالیت ها بصورت هدیه انجام میشه، بدون هیچگونه توقع پاداش و تشکر

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
 سپاس شده توسط kheradmand
۱-۹-۱۳۹۲, ۰۶:۴۲ صبح
ارسال: #29
Smile RE: هدیه ویژه ماه مبارک رمضان (rsticket و djclassifieds با تاریخ شمسی)
(۱۹-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ عصر)سعید حمزه زاده نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخرین نسخه فارسی به همراه تاریخ شمسی رو در این هفته انشاالله منتشر خواهم کرد

سلام جناب حمزه زاده عزیز
همچنان منتظر انتشار افزونه هستیم
لااقل یه خبری بده از نگرانی در بیایم
۱۹-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ عصر
ارسال: #30
سلام مهندس حمزه زاده
ما منتظر انتشار نسخه فارسی هستیم ها !!!
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان