زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۰۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كاربردي کامپوننت تیکت دهی پیشرفته جوملا Hoduma با امکان کد رهگیری
۱۴-۵-۱۳۹۱, ۱۱:۲۳ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۸-۱۳۹۲ ۰۲:۲۲ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #1
Wink کامپوننت تیکت دهی پیشرفته جوملا Hoduma با امکان کد رهگیری
Component Joomla 2.5

[تصویر:  1344038446_1_11d9e215c3.png]

Hoduma is a helpdesk component for Joomla! Hoduma is a fork of HuruHelpDesk

درود
امشب یک کامپوننت جالب و رابگان تیکت دهی به دوستان معرفی میکنم.البته دوست داشتم ابتدا ترجمه و سپس منتشر کنم که متاسفانه از زمان انتشار این افزونه تا کنون موفق به ترجمه نشدم و برای اینکه دوستان استفاده کنند و اگر کسی وقت داشت ترجمه کنه معرفی میکنم.

توسط این کامپوننت میتوانید سیستم تیکت دهی (تیکتینگ) در سایت خود راه اندازی کنید این کامپوننت چیزی از افزونه های تجاری کم ندارد بلکه از بسیاری هم بهتر هست.

میتوانید مجموعه های دلخواه ایجاد کنید و همچنین دپارتمان های مختلف برای مجموعه ها بسازید !
مهمترین نکته ایجاد آی دی یا کد رهگیری است که کاربر با وارد کردن ان میتوند تیکت خود را مشاهده کند.
از مهمترین امکانات دیگر ارسال ایمیل به کاربر و مدیر در زمان ارسال تیکت یا پاسخ به تیکت است و همچنین اعلام بسته شدن تیکت و غیره....

کاربران میتوانند فایل نیز به پیوست تیکت اضافه و ارسال کند !

متن و عنوان ایمیل ها رو میتونید در تنظیمات به دلخواه تغییر دهید.

[تصویر:  1344039243_1_9584936ab9.png]

[تصویر:  1344039260_1_983aeb0661.png]

[تصویر:  1344039278_1_ee584c4d43.png]

اگر میخواهید فقط کاربران بتوانند تیکت ارسال کنند و منوپشتیبانی رو ببینید.یک منو جدید با لینک دادن به این کامپوننت ایجاد کنید و سطح دسترسی رو برای اعضا قرار دهید.
اگر کسی این افزونه را ترجمه کرد برای من ارسل کند تا بعد از بررسی به نام او در سایت پارس جوم منتشر شود.

این کامپوننت براساس HuruHelpDesk که قبلا در پارس جوم ترجمه و منتشر شده بود نوشته شده است

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نسخه 1.0.13 این کامپوننت Hoduma به همراه پلاگین همسان سازی کاربران در یک فایل زیپ به پیوست اضافه شد !

فایل‌(های) پیوست شده
com_hoduma_1_0_10.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 777
اندازه 603.84 کیلوبایت

Hoduma 1.0.13.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 617
اندازه 469.61 کیلوبایت

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط aaamin ، dotnetmaster ، محمدرضا بهارلو ، wahid2003vj ، سعید حمزه زاده ، majhool_yf ، btheme
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ صبح
ارسال: #11
RE: کامپوننت تیکت دهی پیشرفته جوملا Hoduma با امکان کد رهگیری
سلام
لینک فارسی ساز مشکل داره
موضوع مورد نظر وجود ندارد.!!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان