زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۱:۰۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کدهای ویرایش
۲۷-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۵۹ صبح
ارسال: #1
کدهای ویرایش
سلام
در بعضی سایتها عکس ها رو بصورت همین سایت که عکس بسته های نصبی هستش همراه با قاب بصورتی که وقتی موس روی آنها قرار می گیرد یا روشن می شود و یا دارای طراحهای دیگری است.
ممنون میشم این کدها برام ارسال کنید.
از پلاگین jm_css3effects_J25 استفاده کردم .و در ویرایش گر یک کد مثل :
{jm effect="glow" title=".." url=".."}IMAGE PATH{/jm}

و وارد و بجایIMAGE PATH ادرس عکس و که در هاست آپلود شده قرار دادم اما عکس و نشون نمیده؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید
آیا راه دیگری برای اینکار نیست؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۸-۴-۱۳۹۲, ۰۴:۵۸ صبح
ارسال: #2
کدهای ویرایش
سلام
ساده ترین راه این هست که به عکس ها هنگام وارد کردنشون یک کلاس css بدید بعد تو سی اس اس برای حالت عادی و حالتی که موس روی عکس قرار می گیره، دو افکت متفاوت تعریف کنید.
اگر مشکلی بود می تونید مطرح کنید تا دقیقا کدها رو براتون ایجاد کنیم.
امضاء sahht1362
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۸-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۳۹ صبح
ارسال: #3
کدهای ویرایش
اگه با مثال طریقه ایجاد کلاس و کد افکت مورد نظر و بدید ممنون می شم
۲۸-۴-۱۳۹۲, ۰۶:۴۳ عصر
ارسال: #4
کدهای ویرایش
شما هم میتونید کلاس بنویسید و در حالت hover تصویرتون opacity رو کم کنید
و یا از پلاگین افکت به تصاویر استفاده کنید
این پلاگین همون کلاس ها رو داره و شما فقط کد مربوطه رو در تنظیمات تصویرتون قرار میدید
جستجو بفرمایید پلاگین افکت تصاویر جوملا
یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۹-۴-۱۳۹۲, ۰۲:۲۵ صبح
ارسال: #5
کدهای ویرایش
پلاگین jm_css3effects افکتهای خوبی داره اماهمونطور ی که در اول پست گفتم نمی دونم چرا اجرا نمیشه؟ممنون میشمراهنمایی کنید
۲۹-۴-۱۳۹۲, ۰۲:۵۱ صبح
ارسال: #6
کدهای ویرایش
پلاگین ها اجرا شدنی نیستند دوست عزیز
شما پلاگین رو فعال میکنید و در سایتتون به هر تصویری که قصد دارید افکت بگیره، کد معرفی شده در پلاگین رو در قسمت class تصویرتون وارد میکنید تا با افکت مورد نظر نمایش داده بشه

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۹-۴-۱۳۹۲, ۰۳:۱۶ صبح
ارسال: #7
کدهای ویرایش
بله منظورمن هم از اجرا به همان صورتی بود که در اول پست درج کردمو برای اینکه دوباره مطلب و تکرار نکنم بصورت خلاصه گفتم اجرا نمیشه.
من فعال می کنم و بعد طبق دستوری که در دموها و کدهاش وجود داره و در پست اول هم درج کردم:
از پلاگین jm_css3effects_J25 استفاده کردم .و در ویرایش گر یک کد مثل :
{jm effect="glow" title=".." url=".."}IMAGE PATH{/jm}

و وارد و بجایIMAGE PATH ادرس عکس و که در هاست آپلود شده قرار دادم اما عکس و نشون نمیده؟؟؟
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان