زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۰۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فعال نشدن درگاه بانک ملت
۲۳-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۵۲ عصر
ارسال: #1
فعال نشدن درگاه بانک ملت
سلام دوستای عزیز
من حدود 7 ماه پیش ترمینال آی دی و یوزر و پسورد رو از شرکت به پرداخت بانک ملت دریافت کردم ، تو این مدت افزونه ای نمونده که تست نکرده باشم ، حتی هاست رو هم تغییر دادم ولی هنوز نتونستم به درگاه بانک ملت کانکت شم. کسی نظزی داره ؟
با به پرداخت که تماس میگیرم میگن مشکلی از این طرف نیست در صورتی که یکی از دوستان با ماژولی که دوتامون هم نصب کردیم و آی پی سرورمون هم مشترکه میتونه کانکت شه ولی من نمی تونم ؟ جالبهEyes کسی اگه بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۴-۴-۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ صبح
ارسال: #2
فعال نشدن درگاه بانک ملت
سلام دوست عزیز
بهتره از اساتید بخوای برات نصب کنن
پیشنهاد من دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هستش
امضاء etanha
این جهان را باور نکن...
زندگی بی (او) بی ارزشتر از این حرفهاست!...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط محمد قلاوند
۲۴-۴-۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ صبح
ارسال: #3
فعال نشدن درگاه بانک ملت
دوست عزیزم چند نکته بستگی داره به مشکل شما
یکی اینکه هاستتون خارج از ایران هاست یا خیر

اگر هاست از سرورهای ایرانی داشته باشید هیچ مشکلی نخواهید داشت و با همه افزونه ها کار میکنه
بانک ملت چند وقتی بود که با هاست های سرورهای خارجی مشکل داشت، بخاطر همین جدیدا راهکاری رو پیش بینی کردند برای حل مشکل با این سرورها و اون هم تغییری در آدرس تعریف شده در افزونه هست که باید یک f به اون اضافه بشه

در این مورد هم میتونید جستجو بفرمایید توضیحات کاملش در اینترنت موجود هست
درضمن، بجز این ها باید اطمینان حاصل کنید که CURL در سرور شما فعال باشه

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، saeed22
۲۴-۴-۱۳۹۲, ۰۵:۰۱ صبح
ارسال: #4
فعال نشدن درگاه بانک ملت
با سلام خدمت استاد گرامی آقای حمزه زاده
اگه ممکنه خودتون هم یه بار چک کنید چون برای انجمن خیریه هست امیدوارم هیچکس از کمکهاش دریغ نکنه ، همونطور که جناب آقای گنجی هم مطلع هستند و خیلی تو این مدت بهشون زحمت دادیم و وقتشون رو گرفتیم که جای تشکر از زحماتشون هست ، من تو 7 ماه با هیچ افزونه ای نتونستم به درگاه وصل بشم ، از یه طرف به پرداخت میگه از این طرف هیچ مشکلی نیست ،از یه طرف هم که جناب آقای گنجی به حق میگن از طرف هاست مشکلی نیست چون روی همین آی پی یکی دیگه از دوستان دارن از درگاه پرداخت بانک ملت به آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده میکنن.
ولی توی سایت ما کار نمیکنه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان