زمان کنونی: ۵-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۲۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست قالب شبیه www.systemgroup.net (همکاران سیستم)
۲۳-۴-۱۳۹۲, ۰۵:۲۸ صبح
ارسال: #1
سلام به همگی دوستان عزیز و گرامی
کسی قالبی شبیه این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وب سایت برای جوملا سراغ داره ؟
خیلی قالب شیک و ساده ای است .
کسی نمونه ای مثل این داره ؟
امضاء محمدرضا بهارلو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۳-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۱۰ صبح
ارسال: #2
سلام
قالب همکاران به طور ویژه برای خودش طراحی شده که هم سرعت لود بالایی داره و هم به قول شما ساده و شیک هستش
شما 2 راه دارید
1 به یک طراح هزینه طراحی دوباره این قالب رو بدید و یه نفرم کد رو بنویسه براتون
(پیشنهاد نمیکنم چون تا حد زیادی با همکاران سیستم در ارتباط هستم و میدونم همچین رو چیزی که مال خودشونه حساس هستن-مثل قالب سایتشون)
2 بابا تو که استاد ما هستی بشین یکی طراحی کن از مال همکارانم بهتر
اینم بد نیست(دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
البته من از سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیشتر خوشم میاد
در هر حال از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون من مدتها دنبال قالب سایتشون بودم پیدا نکردم اگه به نتیجه ای رسیدی به ما هم ی ندا بده
امضاء etanha
این جهان را باور نکن...
زندگی بی (او) بی ارزشتر از این حرفهاست!...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط محمدرضا بهارلو ، Zhyar
۲۳-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۲۶ عصر
ارسال: #3
مرسی دوست عزیز

دوست عزیز من وقت نمیکنم که بخوام بشینم طراحی کنم .
البته فکر کنم مجبورم طراحی کنم
اگه طراحی کردم خدمتتون میدم.
برقرار باشید . Rose
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان