زمان کنونی: ۱۱-۱-۱۴۰۳, ۱۲:۴۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش فوكا گالري
۱۵-۳-۱۳۹۰, ۰۳:۰۲ صبح
ارسال: #1
اموزش فوكا گالري
سلام به همه دوستان
كسي اموزش فوكا گالري رو بلده
من نسخه v3.0.0_rc5 براي جوملا 1.6 داناود كردم اما بلد نيستم باهاش كار كنم
لطفا كمك كنيد?
چطور باید تو سایت نشون بدیم.
چطوری گالری بسازیم.
امضاء صابرمحمدی
کاربران گرامی افزونه خبرنامه پیامکی نسخه جدیدبرای جولا 2.5 و 3 برای کاربران آماده استفاده می باشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۰-۳-۱۳۹۰, ۰۶:۳۴ صبح
ارسال: #2
RE: اموزش فوكا گالري
دوست عزيز ، گالري يه كامپوننته ، شما كافيه يه منو بهش لينك كنيد . اونوقت يك صفحه گالري داريد .

براي تصاويرت هم يك مجموعه درست ميكنيد و تصاوير رو بصورت دسته جمعي يا دونه ي به اون مجموه آپلود ميكنيد . چيز خاصي نبايد داشته باشه
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۰-۳-۱۳۹۰, ۰۶:۵۱ صبح
ارسال: #3
خوب دوست عزير مشكل تو لينك كردن ديگه .چطوري بايد اين كاو بكنم؟
امضاء صابرمحمدی
کاربران گرامی افزونه خبرنامه پیامکی نسخه جدیدبرای جولا 2.5 و 3 برای کاربران آماده استفاده می باشد.

۲۰-۳-۱۳۹۰, ۰۶:۵۷ صبح
ارسال: #4
ميري قسمت منوها ، يه منوي جديدي رو اضاف ميكني ، نوعش رو كامپوننت فوكا انتخاب ميكني ، ميتوني تمام مجموعه ها رو نشون بدي يا يه مجموعه خاصي كه قبلا ساختي رو انتخاب كني ، بعد يه اسم برا منوت ميزاري مثلا گالري ، بعد هم منتشر ميكني تو موقعيت دلخواهت

حالا من با فوكا كار نكردم نديدم چطوريه ، ولي بايد اينطوري باشه با كمي تفاوت
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط صابرمحمدی ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، atash387 ، kiana ، Sia_k66
۲۳-۶-۱۳۹۱, ۰۲:۲۹ صبح
ارسال: #5
(۲۰-۳-۱۳۹۰ ۰۶:۵۷ صبح)Pourdaryaei نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ميري قسمت منوها ، يه منوي جديدي رو اضاف ميكني ، نوعش رو كامپوننت فوكا انتخاب ميكني ، ميتوني تمام مجموعه ها رو نشون بدي يا يه مجموعه خاصي كه قبلا ساختي رو انتخاب كني ، بعد يه اسم برا منوت ميزاري مثلا گالري ، بعد هم منتشر ميكني تو موقعيت دلخواهت

حالا من با فوكا كار نكردم نديدم چطوريه ، ولي بايد اينطوري باشه با كمي تفاوت

سلام آقای مهندس
دمتون گرم واقعاRose
کارمو راه انداختین
مرسیییییییییییییییییییییییییییی
الهی به هر چی میخوای برسیInlove
۲۶-۶-۱۳۹۱, ۰۲:۴۲ صبح
ارسال: #6
کار من رو هم راه بندازید لطفا
من میخوام یک گالری تصاویر ایجاد کنم.صفحه ی اول یک لینک دارم که وقتی روی لینک کلیک میشه باید بره تو صفحه گالری.اولا من یک لینک داخلی ایجاد میکنم که نمیدونم چرا خطا میده موقع اجرا!یعنی وقتی روی لینک تصاویر کلیک میکنم،باید بره صفحه ی گالری رو نشون بده اما خطا میده. تو صفحه ی گالری تصاویر هم من فقط ماژوول گالری تصاویر گذاشتم. حالا نمیدونم مشکلم چیه. اگه میشه طریقه ی نشان دادن گالری تصاویر به واسطه ی یک لینک را بگید. ممنون میشم.
۱۲-۳-۱۳۹۲, ۰۶:۴۷ صبح
ارسال: #7
اموزش فوكا گالري
سلام
من میخوام امتیاز دادن به عکس برای همه آزا باشه و نیاز به ثبت نام نداشته باشه چیکار باید بکنم؟
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان