زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۲۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با نحوه نمایش ماژول ها در سایت (لطفا کمک کنید)
۱۸-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۱۹ عصر
ارسال: #1
مشکل با نحوه نمایش ماژول ها در سایت (لطفا کمک کنید)
سلام

من چند وقت پیش قالب فارسی سازی شده sportive اخبار ورزشي رو خریدم و رو سایتم نصب کردم و تنها مشکل اون این هست که تو قالب فارسی شده وقتی وارد صفحه مربوط به خبر میشی همه محتویات صفحه اصلی (کلیه ماژول های فعال شده مثل اسلایدر - جداول و ......) را هم میبینی که این مورد با دمو اصلی اون فرق داره و هر کاری هم میکنم درست نمیشه. مثلا شما این لینک رو نگاه کنید که مربوط به دمو اصلی این قالب هست.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر دقت کنید فقط متن خبر مشاهده میشه و چیز دیگه ای نداریم که مد نظر من هم همین است ولی در قالب نصبی سایت من و همچنین در دمو فارسی شده که لینکش رو در زیر گذاشتم وقتی وارد متن خبر میشی کلی مطلب اضافی هم از صفحه اصلی دیده میشه که این جالب نیست. (هرچی ماژول هست رو تو تمام صفحات نشون میشه)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تمام تنظیمات ماژول رو هم انجام میدم که فقط در خانه نمایش داده بشه ولی بازم تو تمام صفحات نشون داده میشه. راستش هر کاری هم تا الان کردم این مورد حل نشده. من الان همه کارای سایتم رو کردم و لنگ این مورد هستم که بعد از حل شدن اون سایت رو بیارم بالا

دوستان چون برای اولین بار هست که با جوملا کار میکنم زیاد وارد نیستم و خواهش میکنم راهنمایی در حد زیر دیپلم کنید چون من کاملا آماتور هستم.

از دوستان اگر کسی هم مایله میتونم بهش دسترسی بدم تا خودش یه نگاهی به سایت بندازه و ببینه مشکل از کجاست

ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید.

با تشکر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان