زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۳۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آپلود فایل توسط مهمان روی سایت
۱۹-۴-۱۳۹۲, ۰۵:۴۴ صبح
ارسال: #1
آپلود فایل توسط مهمان روی سایت
با سلام...
من حدود یک هفته ای است روی یه قضیه گیر کردم,امیدوارم بتونین کمکم کنید.مشکل من در واقع به ترتیب زیر است:
من یک فایل word دارم و می خوام کاربرها برن اون فایل رو دانلود کنند و بعد از save کردن در زیر (به فرض) همون لینک دانلود برام آپلود کنند.من از چندین ماژول های مخصوص ارسال فایل (نظیر simple file upload) نیز استفاده کردم.ولی مشکل بزرگ من در این است که اگر کسی فایل مورد نظر رو ارسال کنه.و نفر بعدی نیز اون فایل رو دانلود کنه و فرم رو پر کنه و بخوات اون فایل رو بفرسته,با این خطا روبه رو میشم که میگه این فایل قبلا در دیتابیس ذخیره شده.آیا راه حلی وجود داره که وقتی طرف بخوات فایل مورد نظر رو ارسال کنه از طریق همون (ماژول ارسال فایل توسط کاربر), اون فایل با یک نام random در دیتابیس ذخیره بشه.و دیگه با خطای اینکه می گوید این فایل قبلا ذخیره شده است , روبه رو نشم?آیا باید قطعه کدی رو اضافه کردم یا از ماژول دیگری برای این کار باید استفاده کرد؟

با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۹-۴-۱۳۹۲, ۰۶:۱۴ صبح
ارسال: #2
دوستان حرفه ای کمک کنند (آپلود فایل توسط مهمان روی سایت) فوری
من فکر میکنم بهترین راه استفاده از فرم سازها باشه
اینطوری اگر مایل بودید میتونید اطلاعات دیگه هم از کاربر دریافت کنید
درضما میتونید پسوند آپلود را محدود مثلا یه ورد کنید تا فایل های متفرقه آپ نشه
و همچنین از نظر حجم هم میشه مدیریتش کرد.
موفق باشید.

در ضما برای پست های ارسالی نام مناسب انتخاب کنید لطفا.
نام پست اصلاح شد
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، shghonline
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان