زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۳۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا اعتراض وارده؟
۱۷-۴-۱۳۹۲, ۰۵:۱۴ صبح
ارسال: #1
Heart آیا اعتراض وارده؟
قبل از هرچیز باید از زحمات فراوان همه تشکر کنم
نمدونستم باید کجا این مطلب را بنویسم
ولی آخه
چرا با وجود اینهمه مدیر و کاربر حرفه ای فقط چندتا از کاربرها جواب های درست ودقیق میدن و بقیه نه و مثلا میگن تنظیمات را چک کن ، به سایت سازنده مراجعه کن ،کامپوننت را بازبینی کن ، تنظیمات را ...
و کلا مطلب را خیلی کلی میگن
خب اگر کاربرهای مثل بنده بلد بودن تنظیمات را چک کنن و یا از سایت سازنده کمک بگیرن ک نیازی ب کمک شما بزرگواران نبود
بازم دوستتان دارم بخاطر همه زحمت ها و کمک ها
امیدوارم کسی ناراحت نشه فقط مشکل خودم را گفتمSad
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، btheme ، mrgrad
۱۷-۴-۱۳۹۲, ۰۵:۴۲ صبح
ارسال: #2
آیا اعتراض وارده؟
راستش من چندتا از پست هاتون و دنبال کردنم متوجه نشدم منظورتون کدوم دوستمون هست اما بارها و بارها به کاربران گفته شده اگر جواب سوالی رو نمیدونند یا حوصله و وقت ندارند اصلا جواب ندند ولی متاسفانه بعضی از دوستان رعایت نمیکنند
راستش من خودم تا جواب سوالی رو ندونم پست نمیزنم و وقتی میبینم یه تایپک داره جواب میگیره وارد نمیشم فکر میکنم گرچه نیت این دوستان خیره و کمک اما...

به هر حال ممنون از انتقادتون و حتما هم دوستان میخونند و رعایت میکنن
هم مدیران محترم از جمله خودم بیشتر برسی میکنیم.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط btheme ، mrgrad ، Reza Ganji ، mahan ، iman1392
۱۷-۴-۱۳۹۲, ۰۱:۵۳ عصر
ارسال: #3
آیا اعتراض وارده؟
درود
البته خوشبختانه این مورد در انجمن ما بسیار کمتر است ولی خوب گاها پیش میاد.بنظر من هم آدم نباید سوالی رو که حضور ذهن نداره یا فرصت بررسی نداره جواب بده.
البته باید بدونید بیش از هشتاد درصد مشکلات قبلا مطرح شده و یا پاسخی برای آن وجود دارد و با جستجو ممکنه زودتر به نتیجه برسید.
من هم سعی میکنم سوالاتی رو که حضور ذهن ندارم یا بلد نیستم پاسخ ندهم اما گاهی وقتی تاپیکی هم بی جواب میمونه سوال کننده فکر میکنه اصلا کسی سوالش رو نخونده.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط btheme ، iman1392 ، Zhyar
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان