زمان کنونی: ۱۸-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۱۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با all video share
۱۶-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ عصر
ارسال: #1
مشکل با all video share
سلام دوستان
چطور میشه با انتخاب منوی مربوط به این کامپوننت
وقتی وارد صفخه موردن نظر که میشه پلیر این کامپوننت هم در صفحه باشه
این لینک زیر دموی این حالت هست
اشتراک گذاری همه ویدئوها » نوع نمایش ویدئوها
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میبینید که فقط لیست فیلم هاست ولی من میخوام پلیر هم بصورت پیش فرض تو این صفحه باشه
با تشکر
امضاء mrgrad
بچه که باشی بهت میگن مرد که گریه نمیکنه ،وقتی بزرگ میشی میفهمی اون نامرده که گریه نمیکنه...
آره مرد جلو جمع گریه نمیکنه
بچه که باشی بهت میگن حرف مرد یکیه ،وقتی بزرگ میشی میفهمی اون نامرده که حرفش یکیه...
آره مرد وقتی اشتباشو بفهمه حرفش دوتام میشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۶-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ عصر
ارسال: #2
مشکل با all video share
باید از ماژول استفاده بشه

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۶-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ عصر
ارسال: #3
مشکل با all video share
حق با شماست ولی در اون صورت با کلیک روی هر ویدئو دو ماژول پلیر رو صفحه پیدامیشه
لطفا تو دموی پایین رو یکی از ویدئو ها کلیک کنید
امضاء mrgrad
بچه که باشی بهت میگن مرد که گریه نمیکنه ،وقتی بزرگ میشی میفهمی اون نامرده که گریه نمیکنه...
بچه که باشی بهت میگن حرف مرد یکیه ،وقتی بزرگ میشی میفهمی اون نامرده که حرفش یکیه...
۱۷-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۴۶ عصر
ارسال: #4
مشکل با all video share
داداش تو این وب به جواب نهایی نمیرسی و کارت میشه انتظار چون همه از مدیر ها انتظار دارن ک جواب بدن و ما خودمون فقط انتظار داریم بیاییم کارمون حل شد بریم پشت سرمونم نگا نندازیم منم همین مشکلات را دارم اگر آقای گنجی جواب بدهند مشکلت حل میشه بقیه معمولا میگن تنظیمات را چک کن از ماژوله از کامپوننته از ...
ولی کسی نمیگه ک کجای ماژول را چطور تنظیم کنی
ولی چون جفتمون مشکلمون با all video هست خواستم بدونم ویدئو با حجم بالا را چطور آپ میکنی
اگر توی جوملا انجام میدی ماله من چرا وسط کار قطع میشه؟
اگر تو سی پنل انجام میدی لینک فایل اپلود شده را از کجا میاری؟-یعنی من فایل را اپ میکنم و میدونمم کجا آپ کردم تو سی پنل اما بلد نیستم ازش لینک دانلود بگیرم
۱۷-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۰۵ عصر
ارسال: #5
مشکل با all video share
دوست عزیز شما چه توقعی از مدیران دارید؟! وقتی یک مشکل ساده که با تغییر تنظیمات حل میشه باید حتما طرف به شما بگه وارد تب فلان بشید خط فلان گزینه فلان رو تغییر بدید؟! اگر اینطور هست دیگه چرا دست به طراحی سایت میزنید؟ خب سفارش بدید براتون طراحی بشه!!!

مدیران راهنماییتون میکنند تا بتونید به مشکلتون پی ببرید و خودتون حل کنید!!!
وقتی اینچنین توقع دارید از مدیران همون بهتر که بدون جواب بمونید!

خدمت mrgrad عزیز هم باید عرض کنم برخی کامپوننت های ویدئو امکان نمایش آخرین ویدئوها در کنار پلیر رو دارند

شما بفرمایید دقیقا چه شکل خاصی رو مد نظر دارید براتون کامپوننتشو پیدا کنم

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۸-۴-۱۳۹۲, ۰۶:۴۷ صبح
ارسال: #6
مشکل با all video share
خدمت دوست عزیز iman1392 باید عرض کنم که من حقیقتش تا حالا بیشتر از لینک مستقیم استفاده کردم و با این مشکل بر نخوردم ول یتوصیم اینه که اگه فقط خودتون میخواید فیلم بذارید تو آپارات یا هر جای دیگه آپلود کنید و لینک مستقیم بدبد البته راه میانبره
و خدمت سعید حمزه زاده عزیز هم باید عرض کنم که مثلا مثل webplayer که وقتی منویی برای این کامپوننت انتخاب میکنیم خودبخود تو همون صفحه پلیر نمایش داده میشه
ولی مشکل اینجاست که اگه از طریق ماژولاش ویدئویی انتخاب بشه فقط پلیر میمونه و ماژولا محو میشند

برای مشاهده مشکلی که گفتم رو یکی از ویدئو های ماژول سمت چپ کلیک کنید

این مشکل در all video share به این صورته که مشکل دوم یعنی حذف ماژول ها اتفاق نمیفته ولی پلیر تو صفحه منوی مربوط به کامپوننت نیست
امضاء mrgrad
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان