زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۵۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با All video share
۱۳-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ عصر
ارسال: #1
Rainbow مشکل با All video share
درود
بنده از allvideo share دارم استفاده میکنم امادر کامپوننت در زمان آپلود ویدئو خطا میگیره و با اینکه در سه قسمت دیگر بخش اپلود یک ویدئو عکس و فیلم و فیلم اچ دی را میگیره و اپلود میکنه اما اون ویدئویی که باید در صفحه سایت نمایش داده شود را خطا گرفته و آپلود نمیکنه
البته این راهم بگم که بنده بارها در تمامی سه قسمت مدیریت رسانه(انواع قابل نمایش فایل ها) پسوند ویدئو های مختلف را وارد و تست کردم اما نشد ک نشد
بنظر شما اشکال کجاست؟:eyes:
اگر تصویری بگید که عالیه
ممنون
اینم تصویر خطا:

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۶-۴-۱۳۹۲, ۰۴:۲۹ عصر
ارسال: #11
کمک کنید لطفا-اگر بشه فوری
بد نیست در انجمن آموزش های جوملا چنین اموزشی منتشر کنید تا دوستان دیگر استفاده کنند.
برای اینکه از همه امکانات این افزونه مطلع شوید بهترین جا همون بخش توضیحات افزونه در سایت سازنده است و مطمئنا همه امکانات رو توضیح داده.اما برای لینک مستقیم معمولا شما باید آدرس ویدئو رو درون تگ مخصوص این افزونه قرار دهید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط iman1392
۱۸-۴-۱۳۹۲, ۰۴:۳۳ صبح
ارسال: #12
کمک کنید لطفا-اگر بشه فوری
مرسی جناب گنجی
۲۹-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۰۲ عصر
ارسال: #13
مشکل با All video share
درود
وقتی تو سایت با all video یک ویدئو آپلود میکنم تا یه مدت کوتاهی تقریبا یکی دو روزی ویدئو نمایش داده میشه اما بعد اون دیگه فقط در حالت انتظار برای پخش میمونه با اینکه بافر پر میشه تا اخر ولی هیچی نشون نمیده
چکار کنم؟
و بازدید کننده سایت چطور میتونه از طریق all video توی وب سایت ویدئو آپ کنه؟باید چکار کنه؟
با تشکر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۱-۵-۱۳۹۲, ۰۲:۴۵ صبح
ارسال: #14
مشکل با All video share
سلام آیا می شه قالب پخش کننده رو عوض کرد ؟
۸-۲-۱۳۹۳, ۰۸:۲۲ عصر
ارسال: #15
RE: مشکل با All video share
با درود فراوان
مشکل جدیدی که با all video پیش اومده اینه که با کلیک روی ویدیوهایی که قبلا آپلود شده اون ویدیوها در صفحه جدید نمایش داده میشن ولی ویدیوهایی که جدیدا دارم آپلود میکنم فقط در صفحه اصلی اگر به عنوان اخرین ویدیو انتخاب کنم قابل مشاهده هستند
میخوام که با کلیک کردن روشون نمایش داده بشن
با سپاس
در سایتم میتونید مشکل را عملی ببینید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

"کلیپ ارسالی از مسلم" که جدیدا اضافه شده در صفحه اصلی نمایش داده میشود ولی اگر در گالری روش کلیل کنیم نمایش داده نمیشه ولی ویدیو های قبل از ان قابل نمایشن
امضاء imaniman
طراحی آرم و لوگو سه بعدی و متحرک (ارزان)

[تصویر:  bdwctksax9beyb99pmhz.gif]

تماس از ساعت ۱۷ الی ۲۱ با شماره ۰۹۳۰۶۸۸۰۰۹۶
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان