زمان کنونی: ۵-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۲۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست قالب گرافیکی دارای ستون سمت راست
۱۲-۴-۱۳۹۲, ۰۳:۰۶ صبح
ارسال: #1
Question درخواست قالب گرافیکی دارای ستون سمت راست
با عرض سلام و خسته نباشید
از دوستان خواهشمندم لطفاً یه قالب رایگان گرافیکی و ترجیحا فارسی(اگر فارسی نبود اشکال نداره) بهم معرفی کنید که ستون سمت راستش از بالا تا پایین سراسری باشه و کل سمت راست موقعیت باشه نه اینکه از زیر اسلایدشو شروع بشه.

گرافیک زیبا و با رنگ و لعاب خوب و این ستون سمت راست برام خیلی مهمه. چیز خیلی ساده نمی خوام.
اگر بستۀ نصبی هم باشد خیلی بهتر است.
یکی از تصاویری که مشتری فرستاده و نمای کلی رو کشیده ضمیمه می کنم تا بهتر متوجه بشید چه جور قالبی می خوام. ستون سمت راستی هم که مدنظره با رنگ قرمز مشخص کردم.

پیشاپیش از شما سپاسگذارم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۲-۴-۱۳۹۲, ۰۴:۲۱ عصر
ارسال: #2
درود بر شما
بهترین راه استفاده از قالب آماده و شخصی سازی آن است، اگر خودتان به css آشنایی دارید می توانید آنرا انجام دهید و در غیر این صورت می توانید قالبی که به نظر شما نزدیک است را انتخاب و به یک طراح قالب سفارش دهید تا آنرا برای شما کامل کند.
اصولا هر قالبی دارای یک سری مزایا و معایب است که جمع شدن همه موارد در یک قالب کمی غیر ممککن است، چرا که هر قالبی برای هدف مشخصی طراحی می شود.

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  mahan.gif]
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۲-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۳۴ عصر
ارسال: #3
ممنون... بله تا حدی آشنایی دارم... بیش از هرچیزی این ستونسمت راست برام مهمه.. یه قالب گرفتم اما از فریم ورک میخونه و ادیتش پردردسره و تو هرمرحله که پیش میرم میبینم یه چیزیش نامناسبه. ظاهرش چندان خوب و شسته و رفته نیست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان