زمان کنونی: ۴-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۳۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در ارسل ایمیل
۱۰-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۰۲ عصر
ارسال: #1
مشکل در ارسل ایمیل
با سلاممن یه مشکل دارم اینه که من نمیتونم از طریق سایتم خبرنامه بفرتم البه میتونم اما انگار نمیرسه چون خودم توش سه تا ایمیل گذاشتم البته ایمیل کاربری اما به هیچ کدوم ایمیلی ارسال نمیشه.
دلیلش چیه؟
البته اینم بگم بعد این که ایمیل ارسال میشه تعداد معدودی این ایمل رو درسافت میکنن چون بعد از دریافت ایمیل از آدرس های ایمیل ها لینک روودی دارم
جوملام 1.7
امضاء notius
مرجع تخصصی معماری و عمران آرک دانلود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جامعه مجازی معماری و عمران
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تالار گفتمان تخصصی معماری و عمران آرک
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۰-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ عصر
ارسال: #2
مشکل در ارسل ایمیل
سلام
اگر چند نفر ایمیل رو دریافت می کنن پس تنظیمات ایمیلتون درسته.
حالا بنده دو مشکل زیر رو حدس میزنم:

1 - تعداد ایمیل هایی که اجازه دارید از هاستتون در بازه زمانی معین ارسال کنید محدوده.

2 - چک کنید ببینید ایمیل هایی که دریافت میکنند همگی از یک دامنه هستند ،مثلا همه یاهو اند در این صورت به احتمال زیاد سروری که هاستتون اونجا قرار داره به هر دلیلی مانند اسپمر بودن توسط بعضی از سرویس دهنده های ایمیل بلاک شده.

در هر دو حالت باید با مدیر هاست صحبت کنید.

موفق باشید.
 سپاس شده توسط gogerd
۱۱-۴-۱۳۹۲, ۰۲:۳۵ صبح
ارسال: #3
مسکل در ارسل ایمیل
معمولا تنظیمات ارسال ایمیل بین سی تا پنجاه میل در ساعات است چون وقتی ارسال محدود نباشه به دلیل رسال ایمیل های فراوان از یک سرور به میل سرورها اونها رو اسپم میشناسه و به پوشه اسپم هدایت میکنه.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط gogerd
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان