زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۰۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد سطح دسترسی در جمولا2.5
۱۷-۴-۱۳۹۲, ۰۵:۰۶ عصر
ارسال: #1
ا سلام
یه سوال داشتم در مورد سطح دسترسی و ...

من می خواستم یک سری از مطالبم رو برای گروهی از کاربرانم نمایش داده بشه.در واقع سطح دسترسی اون مطالب رو برای اونها بزارم.
در واقع توی منوی اصلیم دوتا ایتم اضافه کردم به نام های کامپیوتر و حسابداری.حالا می خوام اونایی که با سطح دسترسی کامپیوتر تعریف شدن نتونن وارد منوی حسابداری بشن و بالعکس
اومدم مراحل زیر رو انجام دادم و به یه مشگل بر خوردم که آخرش میگم
1-گروهی به نام گروه کامپیوتر ساختم
2-یک سطح دسترسی جدید به نام سطح دسترسی کامپیوتر ساختم
3-کاربر جدیدی رو ثبت نام کردم و تیک مربوط به اعضا و گروه کامپیوتر رو زدم
4-یک مجموعه جدید به نام مجموعه کامپیوتر ساختم و سطح دسترسی رو روی سطح دسترسی کامپیوتر گذاشتم
5-مطلب جدیدی ساختم و دسترسی رو روی سطح دسترسی کامپیوتر گذاشتم و مجموعه را مجموعه کامپیوتر گذاشتم
6- آیتم جدیدی به منوی اصلیم اضافه کردم از نوع مجموعه بلاگ ، که دسترسی اون رو روی سطح دسترسی کامپیوتر گذاشتم و مجموعه کامپیوتر را انتخاب کردم

حالا وقتی با کاربری که ثبت نام کردم و توی سطح دسترسی کامپیوتر تعریف شده وارد میشم و وقتی که می خوام مطلب مورد نظر رو ببینم ، اصلا از منوی اصلی آیتم کامپیوتر رو نشونم نمیده
مشگل کجاست؟

ممنون از کمک همه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۷-۴-۱۳۹۲, ۰۶:۳۲ عصر
ارسال: #2
سلام در خصوص سطح دسترسی تایپک جالبی قبلا توسط یکی از کاربران ایجاد شده و نتایج قابل توجه هم رسیدن
پست رو دنبال کنید به جواب خواهید رسید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما اگر دنبال افزونه ای هستید که مشکل رو حل کنه و فرصت تست رو ندارید
از این افزونه استفاده کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا همون چیزی هست که میخواید
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان