زمان کنونی: ۶-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۱۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راست چین کردن لیبل در RSform
۶-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۲۳ عصر
ارسال: #1
درود
دوستان من از RSform میخواهم استفاده کنم.
اما لیبل ها سمت چپ قرار میگیرند !
در بریزینگ فرم گزینه ای برای راست یا چپ بودن لیبل در فرم داشت.
در RSform چگونه است ؟

امضاء ZebelKhan
سر مـن سبز و زبـــان ســـرخ نترسم از بــــاد / هــرچـــه خواهـــد بشود گـــو بشود بــادا بـاد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۶-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۱۲ عصر
ارسال: #2
اگر از اراس فارسی استفاده کنید این مشکل و نداره در هر صورت در طرح بندی باید اینو درست کنی
بگید از چه طرح بندی استفاده میکنید تا بشه دقیق راهنمایی کرد.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، امیررضا مرتضوی ، ZebelKhan
۷-۴-۱۳۹۲, ۰۲:۲۸ صبح
ارسال: #3
اگر هنوز مشکل دارید دمو آنلاین بذارید تا بهتر بررسی کنیم.
امضاء امیررضا مرتضوی

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط ZebelKhan
۷-۴-۱۳۹۲, ۰۴:۱۱ صبح
ارسال: #4
RE: راست چین کردن لیبل در RSform
(۶-۴-۱۳۹۲ ۰۸:۱۲ عصر)محمدسلیمانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر از اراس فارسی استفاده کنید این مشکل و نداره در هر صورت در طرح بندی باید اینو درست کنی
بگید از چه طرح بندی استفاده میکنید تا بشه دقیق راهنمایی کرد.

(۷-۴-۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ صبح)امیررضا مرتضوی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر هنوز مشکل دارید دمو آنلاین بذارید تا بهتر بررسی کنیم.

درود
اول از همه بابت توجه شما کمال تشکر را دارم.
من این کامپوننت را از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گرفتم.
مهندس فتحی یکسری ماژول پرداخت و ... برای این نسخه ارائه کرده.
بر روی لوکال در حال آماده سازی هستم.

ممنون می شوم تجربیات خودتان را در اختیارم قرار دهید
----------------------
نسخه دریافتی نسخه انگلیسی و بدون تاریخ شمسی است.
امضاء ZebelKhan
سر مـن سبز و زبـــان ســـرخ نترسم از بــــاد / هــرچـــه خواهـــد بشود گـــو بشود بــادا بـاد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان