زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۳:۲۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر بدبد
۶-۴-۱۳۹۲, ۰۶:۴۱ صبح
ارسال: #1
نظر بدبد
سلام
من یه وب سایت با جوملا واسه کسی طراحی کردم
هاست و دامین خریده بود.من جوملا واسش نصب کردم کی 2 نصب و با کی 2 یه سری صفحات و منو ساختم و بهم وصل کردم و یه سری ماژول و کامپوننت هم نصب کردم.سایت رو ببینید البته هنوز یکمی کار داره
talavari.ir

شما چه قیمتی رو پیشنهاد می کنید واسه طراحی این بگیرم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۶-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۴۴ صبح
ارسال: #2
نظر بدبد
خیلی سنگینه
قیمتش حدودا 400 تومان
۶-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۳۱ صبح
ارسال: #3
نظر بدبد
من فکر میکنم هنوز جای کار داره تا سایت مرتبی بشه و بهتره کمی بیشتر روش کار کنید.مخصوصا صفحه اصلی رو بیشتر مرتب کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۶-۴-۱۳۹۲, ۰۳:۳۳ عصر
ارسال: #4
RE: نظر بدبد
(۶-۴-۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من فکر میکنم هنوز جای کار داره تا سایت مرتبی بشه و بهتره کمی بیشتر روش کار کنید.مخصوصا صفحه اصلی رو بیشتر مرتب کنید.

موردی رو که فرمودید به این علت هست که اطلاعاتی در اختیارم نگذاشته. بهش آموزش دادم تا خودش تغییراتشو اعمال کنه
حالا با این اوصاف توی چه رنجی قیمت بدم خوبه؟
۷-۴-۱۳۹۲, ۰۲:۰۵ صبح
ارسال: #5
نظر بدبد
من هم نظرم اینه که روی صفحه اصلیتون بیشتر کار کنید.
قیمت هم بین 250 تا 350 فکر کنم مناسبه.چون قیمت قالبتون توی بازار 29 تومان هست.البته اگر امکانات دبگه ای بخواهد باید قیمت رو بیشتر کنید.
امضاء امیررضا مرتضوی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۷-۴-۱۳۹۲, ۰۲:۲۵ صبح
ارسال: #6
نظر بدبد
نهایتا 250 به همراه هزینه هاست و دامنه

چون اصلا سایت حرفه ای نیست و کار خیلی زیاد داره
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۷-۴-۱۳۹۲, ۰۴:۲۶ صبح
ارسال: #7
نظر بدبد
حدود ٣٠٠ خوبه!
بازم جيب طرفو نگاه كن ، مردم ما در زمينه اي تي خيلي اطلاعات ندارن و اين بازار خوبي ايجاد كرده!!!
امضاء gogerd
انسانهای بزرگ برای حل یک مشکل یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت

۷-۴-۱۳۹۲, ۰۴:۱۵ عصر
ارسال: #8
نظر بدبد
زیر 200
200 هم بالاست
کار خاصی انجام نشده چیزی که ارزش این قیمت رو داشته باشه هاست ودامنه هم از مشتری هست
رعایت مشتری رو داشته باشین
با این قیمت گذاری ها و به اصطلاح" طراحی ها!!" به بازار ضربه هیخوره
طراحی باید منحربه فرد و تا جای ممکن حداکثر نیازهای مخاطب رو برآورده کنه
این نمونه ای از کار شما خواهد بود پس حتی اگر مشتری بودجه کمی داشت یا توقع کم ،شما باید کارتون رو با سطح بالاتری انجام بدید تا در آینده رفرنس وسابقه ای برای خودتون باشه

سطح کار پایینه
موفق باشید
امضاء sasanu

۷-۴-۱۳۹۲, ۰۴:۵۸ عصر
ارسال: #9
نظر بدبد
از همه دوستان که نظرشون رو گفتن بسیار ممنونم.لطف بزرگی کردید
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان