زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۱۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا چنین افزونه ای برای تغییر اندازه عکس با این قابلیت خاص وجود دارد؟
۴-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۰۲ صبح
ارسال: #1
با سلام

من دنبال یک افزونه ای می گردم که علاوه بر تغییر اندازه تصویر یک قابلیت مهم دیگر نیز داشته باشه.

به این صورت که ما بتوانیم راحت تصاویر 10 مگاپیکسلی را وارد آن کنیم و افزونه به طور خودکار یک نسخه کوچک و یک نسخه متوسط از آن را ساخته و در نهایت تصویر 10 مگاپیکسلی را پاک کند. البته برای تغییر خودکار اندازه تصاویر افزونه های زیادی وجود دارد اما من دنبال آن افزونه ای هستم که یکی از حالات زیر باشد

حالت اول : تصویر 10 مگاپیکسلی را دریافت کرده و یک نسخه تصویر بند انگشتی و یک نسخه متوسط مثلاً یک مگاپیکسلی درست کند و در نهایت تصویر 10 مگاپیکسلی اصلی را حذف کند

حالا دوم : تصویر 10 مگاپیکسلی را دریافت کرده و مثل حالت اول، دو حالت کوچک و متوسط ایجاد کند و تصاویر اصلی 10 مگاپیکسلی را در یک پوشه جمع آوری کند تا خودمان هر از چند وقت یکبار آن پوشه را خالی کنیم تا هاست سریع پر نشود

البته من این افزونه را برای این لازم دارم که برای هر عکس لازم نباشد وارد فتوشاپ یا .. شد و جوملا به طور خودکار نسخه کوچک و نسخه متوسط را از نسخه بزرگ استخراج کرده و نسخه بزرگ را پاک کند که هم هاست سریع پر نشود و هم لازم نباشد هر دفعه برای چند تا عکس وارد فتوشاپ شد.

لازمه بگم که من افزونه های تغییر اندازه خودکار تصویر را دیدم لطفا دوستان لینک مجموعه همه ی پلاگین های تغییر اندازه عکس را در جوملا جهانی برایم نگذارند. بلکه لطفا اگر یک افزونه خاص با این طرز کار می شناسید لطفا معرفی نمایید.

با تشکر
امضاء iman iman
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
امام صادق (ع) : اگر در زمان حضرت مهدی بودم، تمام عمرم خادم او می شدم

.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۴-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ عصر
ارسال: #2
برای جوملا فکر نمیکنم چنین افزونه ای موجود باشه!
میتونید درخواست بدید درصورت امکان براتون بنویسند یا اگر نمونه ای در سایتی دیدید لینک بدید شاید نومش رو پیدا کنیم.
البته کامپوننتی به نام پی اچ پی ایمج ادیتور برای جوملا هست اما فکر نمیکنم این قابلیت هارو داشته باشه.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط iman iman
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان