زمان کنونی: ۵-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۲۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rsform گسترش قابلیت ها
۲۹-۳-۱۳۹۲, ۰۶:۵۴ عصر
ارسال: #1
Star rsform گسترش قابلیت ها
اول سلام
دوستان .من یک فورم رو با پلاگین آراس ساختم و پلاگین الحاقی پرداخت زرین پال رو هم به اون اضافه کردم. نیاز دارم تا با تغییر دراپ داون های بالا دستی مبلغ پرداختی هم تغییر کنه .
با کمکتون لطف بزرگی میکنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۰-۳-۱۳۹۲, ۰۴:۰۷ عصر
ارسال: #2
RE: rsform گسترش قابلیت ها
(۲۹-۳-۱۳۹۲ ۰۶:۵۴ عصر)exeroox نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اول سلام
دوستان .من یک فورم رو با پلاگین آراس ساختم و پلاگین الحاقی پرداخت زرین پال رو هم به اون اضافه کردم. نیاز دارم تا با تغییر دراپ داون های بالا دستی مبلغ پرداختی هم تغییر کنه .
با کمکتون لطف بزرگی میکنید

رفقا
لطفا توجه بیشتری نشون بدبد
دقیقا 24 رساعت از قرار دادن سوال میگذره ولی هیچ خبری نیست. حتی روی این موضوع کلیک هم نکردید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳۰-۳-۱۳۹۲, ۰۶:۴۲ عصر
ارسال: #3
rsform گسترش قابلیت ها
دوست عزیز روز 5 شنبه هست و مردم زندگی دارند!

با انجمن قرارداد پشتیبانی ندارید که در لحظه جواب بدن! دوستان هر موقع اومدند و به انجمن سر زدند و "دوست داشتند" جواب مشکلات رو میدن!

بنده خودم خسته و کوفته تا از سر کار میرسم میام مشکل دوستان رو راهنمایی میکنم، بعد خیلی بده اولین پست ببینی اینقدر پر توقع پست ارسال شده!!!
برای آموزش های rsform پست مخصوص ارسال شده میتونید جستجو بفرمایید
موفق باشید
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳۰-۳-۱۳۹۲, ۰۹:۲۵ عصر
ارسال: #4
rsform گسترش قابلیت ها
در تاپیک اختصاصی رفع مشکلات تخصصی ار اس فرم مطرح کنید.دوستان اگر بتونند حتما پاسخ خواهند داد.مطمئنا تاپیک شما خوانده خواهد شد و اگر کسی چیزی بدونه یا فرصت داشته باشه پاسخ خواهد داد.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان