زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۰۹:۰۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی
۲۷-۳-۱۳۹۲, ۰۶:۴۷ عصر
ارسال: #1
راهنمایی
با سلام خدمت دوستان
چطور می تونم در صفحه ابتدایی سایتم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفحه ای داشته باشم؟قالب خاصی استفاده میکنن واسه این کار؟
سپاسگزارم از راهنماییهاتونRose
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۷-۳-۱۳۹۲, ۱۰:۲۲ عصر
ارسال: #2
راهنمایی
اینترو هست دوست عزیزم

چند نمونه طراحی و رایگان منتشر کردم
نمونه های دیگر هم در سایتدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موجود هست که میتونید مشاهده بفرمایید

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط pari2 ، Zhyar
۲۷-۳-۱۳۹۲, ۱۰:۵۰ عصر
ارسال: #3
راهنمایی
سپاس از جوابتون
دانلود کردم اما اصلاً نمیدونم چطور باید فعالشون کنم روی سایت هرچند واستون زحمته اما لطفاًراهنماییم کنید.
با تشکرRose
۲۸-۳-۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ صبح
ارسال: #4
راهنمایی
سلام
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط pari2 ، Zhyar
۲۸-۳-۱۳۹۲, ۰۵:۵۷ صبح
ارسال: #5
راهنمایی
دوست عزیز این صفحه رو مطالعه کرده بودم اما خیلی واسم واضح نبود به راهنمایی بهتری نیاز دارم.
مبتدی هستمRose
۲۸-۳-۱۳۹۲, ۰۷:۰۲ صبح
ارسال: #6
راهنمایی
درود
دقت داشته باشید به این صفحاتی که منظور شما هست اصطلاحا اینترو گفته میشه.که غالبا به صورت html نوشته میشنوند البته صفحات اینترویی هم هست که با فلش کار شده است.
شما تنها کاری که باید بکنید این هست که اینترو تهیه شده و مد نظرتون رو که شامل چند تا فایل هست را در روت هاست خودتون آپلود کنید.سپس یک پوشه به هر اسمی که دوست داشتید(مثلا main) بسازید و محتویات جوملا خودتون رو در اون پوشه بریزید.بنابراین کاربر وقتی آدرس سایت شما را وارد میکند در ابندا با صفحه اینترو شما روبرو میشه و از طریق لینکی که در صفحه اینترو برای سایت جوملاییتون قرار دادید وارد سایت جوملاییتون میشه.
برای مثال آدرس سایت خودم:
www.ignaweb.ir
زمانی که صفحه لود میشود شما با صفحه اینترو سایت من روبرو میشوید که اگر بر روی یکیاز منو ها یا شماره های موجود در صفحه کلیک کنید(مثلا شماره 1 که همون صفحه اصلی سایت جوملایی هست) به سایت اصلی وارد خواهید شد.
کاملا سادس فقط کافیست که تست کنید.

پایدار باشید
امضاء امیررضا مرتضوی

سپاس شده توسط Zhyar ، pari2
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان