زمان کنونی: ۴-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۲۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در ادامه مطلب جوملا...!
۲۳-۳-۱۳۹۲, ۰۷:۴۲ صبح
ارسال: #1
با سلام و عرض خسته نباشید
سیستم جوملا 2.5 روی وب سایت خود نصب کردم ولی وقتی به ادامه مطالب ، پست های وب سایت میرم قالب به هم میریزه و css قالب اجرا نمیشه. مشکل بعدی مثلا پیج ارور 404 مربوط به قالب می باشد که css مربوط به اون هم اجرا نمیشه. برخی از ویژگی های قالب هم اجرا نمیشه.اول فک کردم این مشکل مربوط به نسخه جوملا می باشد ولی ورژن های مختلف جوملا رو امتحان کردم و بدون اینکه بر روی آن ها قالبی نصب کنم این مشکل در ادامه مطالب پست های نسخه های دیگه جوملا هم وجود داشت. قالب و سیستم های جوملایی رو که روی هاست استفاهده کردم بر روی xammp نصب کردم و به طور کاملا صحیح کار میکنه و تمامی ویژگی های قالب اجرا میشه.
وب سایت : rapidpage.ir
امضاء rockstar
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۳-۳-۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ عصر
ارسال: #2
درود
دوست عزیز خودتون یکی دو تا مطلب و منو ایجاد کنید و دوباره بررسی بفرمایید
چون اینها مطالب پیش فرض هستند و رو لوکال اضافه شدند ممکنه مشکل داشته باشند
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

Ok
 سپاس شده توسط rockstar
۲۴-۳-۱۳۹۲, ۰۳:۱۷ صبح
ارسال: #3
با تشکر از راهنمایی شما. مشکل حل شد. تمامی صفحاتی رو هم که از قبل در قالب موجود بود پاک کردم و صفحه پیش فرض جدیدی رو درست کردم و مشکل همونطور که گفتین حل شد.Rose
امضاء rockstar

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان