زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۰۸:۴۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبدیل حروف فارسی به ؟؟؟؟؟ در cb
۲۲-۳-۱۳۹۲, ۰۵:۵۶ عصر
ارسال: #1
سلام
من تمام فایل ها رو نصب کردم
فقط مشکلی که دارم اینه که موقع ثبت نام، تمام حروف فارسی وارد شده توسط کاربر، تبدیل به ؟؟؟؟؟؟؟ میشه
البته اطلاعات پیشفرض اینطور نیست و فقط اطلاعات جدید اینطوری میشه
البته وارد مدیریت کاربران که میشم، تمام جروف درسته، فقط توی ویرایش تبدیل به ؟؟؟؟ میشه
مشکل از کجاست؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
۲۳-۳-۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ صبح
ارسال: #2
دیگه خسته شدیم از بس سوالات تکراری جواب داده شد!!!

جستجو کنید بارها و بارها در مورد مشکل علامت سوال بحث و راهنمایی شده

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
۲۳-۳-۱۳۹۲, ۰۳:۵۰ صبح
ارسال: #3
RE: تبدیل حروف فارسی به ؟؟؟؟؟ در cb
(۲۲-۳-۱۳۹۲ ۰۵:۵۶ عصر)mojniknam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من تمام فایل ها رو نصب کردم
فقط مشکلی که دارم اینه که موقع ثبت نام، تمام حروف فارسی وارد شده توسط کاربر، تبدیل به ؟؟؟؟؟؟؟ میشه
البته اطلاعات پیشفرض اینطور نیست و فقط اطلاعات جدید اینطوری میشه
البته وارد مدیریت کاربران که میشم، تمام جروف درسته، فقط توی ویرایش تبدیل به ؟؟؟؟ میشه
مشکل از کجاست؟

درود جستجو بفرمایید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء امیررضا مرتضوی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Zhyar
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان