زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۵۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در نصب تمام کامپوننت ها و ...
۱۹-۳-۱۳۹۲, ۰۵:۴۸ صبح
ارسال: #1
Exclamation مشکل در نصب تمام کامپوننت ها و ...
سلام دوستان
من یه مشکل اساسی دارم و خیلی مهمه
من هیچ ماژول یا کامپوننت یا قالبی رو نمیتونم نصب کنم
الانم میخوام جی آپگرد رو واسه ارتقا جوملام نصب کنم نمیشه و ارور میده
اروری که میده اینه
چی کار باید بکنم خیلی واسم مهمه
این اورریه که موقع نصب قالب میده اما الن واسم مهم نصب جی آپ گرده

نصب کامپوننت ها ماژولها پلاگین ها زبان ها قالب ها خطا
JFolder::create: Infinite loop detected
اخطار! - عدم موفقیت در جابجایی فایل

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/arcdownl/public_html/tmp) is not within the allowed path(s): (/home3/arcdownl:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home3/arcdownl/public_html/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 323

Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/arcdownl/public_html) is not within the allowed path(s): (/home3/arcdownl:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home3/arcdownl/public_html/libraries/joomla/filesystem/folder.php on line 392

Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/arcdownl) is not within the allowed path(s): (/home3/arcdownl:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home3/arcdownl/public_html/libraries/joomla/filesystem/folder.php on line 392

Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home) is not within the allowed path(s): (/home3/arcdownl:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home3/arcdownl/public_html/libraries/joomla/filesystem/folder.php on line 392

Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/home3/arcdownl:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home3/arcdownl/public_html/libraries/joomla/filesystem/folder.php on line 392

Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/home3/arcdownl:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home3/arcdownl/public_html/libraries/joomla/filesystem/folder.php on line 392

Warning: is_writeable() [function.is-writeable]: open_basedir restriction in effect. File(/home/arcdownl/public_html/tmp) is not within the allowed path(s): (/home3/arcdownl:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home3/arcdownl/public_html/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 344

Warning: is_file() [function.is-file]: open_basedir restriction in effect. File(/home/arcdownl/public_html/tmp/Untitled.zip) is not within the allowed path(s): (/home3/arcdownl:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home3/arcdownl/public_html/libraries/joomla/filesystem/archive/zip.php on line 126[/align][/align]

این اورریه که موقع نصب قالب میده اما الن واسم مهم نصب جی آپ گرده
امضاء notius
مرجع تخصصی معماری و عمران آرک دانلود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جامعه مجازی معماری و عمران
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تالار گفتمان تخصصی معماری و عمران آرک
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۹-۳-۱۳۹۲, ۰۳:۵۰ عصر
ارسال: #2
درود بر شما
از عنوان مناسب برای مطلب استفاده کنید!
جوملای خود را به روز کنید و به آخرین نسخه موجود ارتقاء دهید
اگر مشکل برطرف نشد جوملای خام را بر روی آن اکسترکت و پوشه اینستال را حذف کنید (توجه کنید که همان نسخه ای که استفاده می کنید را اکسترکت کنید)
اگر جواب نگرفتید بهتر است مطالب خود را به یک جوملای سالم منتقل و بعد عمل ارتقای جوملا را ادامه دهید

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
 سپاس شده توسط امیررضا مرتضوی ، notius ، Zhyar
۲۰-۳-۱۳۹۲, ۰۳:۳۵ صبح
ارسال: #3
ممنون از پاسختون ممکنه راهنمایی کنید که چطور میتونم مطالب جوملام رو به یه جوملا دیگه انتقال بدم؟
قصد دارم یه جوملا 2.5 تو یه هاست دیگه بزنم و مطلب جوملا 1.5 خودم رو به اون انتقال بدم بعد کلا این جوملا 1.5 رو پاک و جوملای 2.5 بزنم و مطالب انتقالی رو دوباره به هاست خودم انتقال بدم
درضمن آیا موقع انتقال مطالب کلمات کلیدای که در کامپوننت "کلمات کلیدی جومینا"هست رو هم میتونم انتقال بدم یا نه.منظورم دونه دونه کپی کردن نیست.
چون من نمیتونم جوملام رو همینجوری ارتقاع بدم.چون نمیشه جی آپگرد رو نصب کنم
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
دوست عزیز من اکسترکت کردم دونه دونه محتوا هر پوشه ی جوملا رو اما نشد
بارم مشکل همونه
امضاء notius

۲۰-۳-۱۳۹۲, ۰۶:۱۰ صبح
ارسال: #4
RE: مشکل در نصب تمام کامپوننت ها و ...
قبلا در انجمن راهنمایی شده و در تاپیک زیر میتونید بخونید :

و همچنین در آدرس زیر در سایت جوملای جهانی :

میتونستید با یک سرچ در انجمن مشکل مشابه خود را بیابید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط Zhyar ، امیررضا مرتضوی
۲۰-۳-۱۳۹۲, ۰۷:۱۵ صبح
ارسال: #5
متاسفانه من نمیدونم که چطوری تو هاستم مسیر های لاگ و تمپ رو چک کنم.
فایل ها و پوشه های هاستم رو به دسترسی 7 رسوندم اما نمیدونم از کجا باید تنظیمات اف تی پی رو هم ست کنم
من مشکل رو پیدا کردم
[تصویر:  rtt53oj4a6shcccldtoe.jpg]
اما من تو قایل کانفیگوریشن دیدم که این فایل تو آدرسه خودشه
[تصویر:  9yltm74kyde6waisvlrk.jpg]
چی کار کنم؟
امضاء notius

۲۰-۳-۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ عصر
ارسال: #6
RE: مشکل در نصب تمام کامپوننت ها و ...
سطح دسترسی پوشه های لاگ و تمپ و کش رو نیز قابل نوشتن قرار دهید.
در تنظیمات کلی نمایش پیام های خطا رو روی هیچ قرار دهید.
در تنظیمات کلی نوع دیتابیس را mysql قرار دهید البته اگر mysqli بود
بنظر میاد مسیر پوشه های لاگ و تمپ درسته ولی سطح دستریسشون و برخی پوشه های دیگر مشکل داشته باشه.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۲۰-۳-۱۳۹۲, ۰۷:۱۳ عصر
ارسال: #7
همه کارهایی که دوستان فرمودن رو انجام دادم دونه به دونه اما نشد.
دسترسی رو 777 کردم تو پوشه های لاگ و تمپ و کش و همه پوشه ها
آدرس های لاگ و تمپ رو چک کردم درست بود
جوملا رو اکسترکت کردم.
اگه میشه یکی راهنماییم کنه مهمه کلا سایتم فلج شده
امضاء notius

۲۱-۳-۱۳۹۲, ۰۵:۰۲ صبح
ارسال: #8
آدرس های log و tmp رو به صورت زیر تغییر بدید:

var $log_path='/.logs';
var 
$tmp_path'./tmp'

نتیجه رو اعلام بفرمایید
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط notius
۲۱-۳-۱۳۹۲, ۱۱:۲۶ صبح
ارسال: #9
Roseممنون آقای حمزه زاده تمپ درست شد اما لاگ نه
کامپننت ها نصب میشن
اما خوب لاگ هنوز هم غیر قابل نوشتنه
امضاء notius

۲۱-۳-۱۳۹۲, ۰۵:۲۰ عصر
ارسال: #10
سلام من کامپوننت رو نصب کردم اما نمیدونم چطوری باید توی قالب بذارمش. میشه راهنمایی بفرمائید؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان