زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۷:۳۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در نصب تمام کامپوننت ها و ...
۱۹-۳-۱۳۹۲, ۰۵:۴۸ صبح
ارسال: #1
Exclamation مشکل در نصب تمام کامپوننت ها و ...
سلام دوستان
من یه مشکل اساسی دارم و خیلی مهمه
من هیچ ماژول یا کامپوننت یا قالبی رو نمیتونم نصب کنم
الانم میخوام جی آپگرد رو واسه ارتقا جوملام نصب کنم نمیشه و ارور میده
اروری که میده اینه
چی کار باید بکنم خیلی واسم مهمه
این اورریه که موقع نصب قالب میده اما الن واسم مهم نصب جی آپ گرده

نصب کامپوننت ها ماژولها پلاگین ها زبان ها قالب ها خطا
JFolder::create: Infinite loop detected
اخطار! - عدم موفقیت در جابجایی فایل

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/arcdownl/public_html/tmp) is not within the allowed path(s): (/home3/arcdownl:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home3/arcdownl/public_html/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 323

Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/arcdownl/public_html) is not within the allowed path(s): (/home3/arcdownl:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home3/arcdownl/public_html/libraries/joomla/filesystem/folder.php on line 392

Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/arcdownl) is not within the allowed path(s): (/home3/arcdownl:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home3/arcdownl/public_html/libraries/joomla/filesystem/folder.php on line 392

Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home) is not within the allowed path(s): (/home3/arcdownl:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home3/arcdownl/public_html/libraries/joomla/filesystem/folder.php on line 392

Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/home3/arcdownl:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home3/arcdownl/public_html/libraries/joomla/filesystem/folder.php on line 392

Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/home3/arcdownl:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home3/arcdownl/public_html/libraries/joomla/filesystem/folder.php on line 392

Warning: is_writeable() [function.is-writeable]: open_basedir restriction in effect. File(/home/arcdownl/public_html/tmp) is not within the allowed path(s): (/home3/arcdownl:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home3/arcdownl/public_html/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 344

Warning: is_file() [function.is-file]: open_basedir restriction in effect. File(/home/arcdownl/public_html/tmp/Untitled.zip) is not within the allowed path(s): (/home3/arcdownl:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home3/arcdownl/public_html/libraries/joomla/filesystem/archive/zip.php on line 126[/align][/align]

این اورریه که موقع نصب قالب میده اما الن واسم مهم نصب جی آپ گرده
امضاء notius
مرجع تخصصی معماری و عمران آرک دانلود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جامعه مجازی معماری و عمران
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تالار گفتمان تخصصی معماری و عمران آرک
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۲-۳-۱۳۹۲, ۰۳:۴۸ صبح
ارسال: #11
RE: مشکل در نصب تمام کامپوننت ها و ...
(۲۱-۳-۱۳۹۲ ۰۵:۲۰ عصر)مهسا کریمی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من کامپوننت رو نصب کردم اما نمیدونم چطوری باید توی قالب بذارمش. میشه راهنمایی بفرمائید؟

درود به انجمن پارس جوم خوش آمدید.
سوال جدید در تاپیک جدید!
ممنون
جواب:برای قراردادن کامپوننت وارد منوها شوید و به کامپوننت لینک دهید.نوع منو را کامپوننت خود قرار دهید.

موفق باشید.
امضاء امیررضا مرتضوی

۲۲-۳-۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ عصر
ارسال: #12
آقای حمزه زاده یا دیگر دوستان میه بگین من مسیر لاگ رو چطور قابل نوشتن کنم؟
امضاء notius

۲۲-۳-۱۳۹۲, ۰۳:۰۰ عصر
ارسال: #13
RE: مشکل در نصب تمام کامپوننت ها و ...
(۲۲-۳-۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ عصر)notius نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای حمزه زاده یا دیگر دوستان میه بگین من مسیر لاگ رو چطور قابل نوشتن کنم؟

درود بر شما
شما از طریق سی پنل و فایل منیجر در مسیر جوملای نصب شده می توانید سطح دسترسی (کلیک راست بر روی پوشه و انتخاب change permissions) پوشه logs را تغییر دهید

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
۲۳-۳-۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ صبح
ارسال: #14
این کار و کردم ام هنوز هم مشکل هست و روبه روی لاگ تو سطح دسترسی جوملا نوشته غیر قابل نوشتن
دسترسی های همه روی 777 قرار دادم
امضاء notius

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان