زمان کنونی: ۲۹-۱-۱۴۰۳, ۰۵:۵۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر عرض ستون در سایتی با فریم ورک JA T3
۱۶-۳-۱۳۹۲, ۰۶:۱۸ عصر
ارسال: #1
با عرض سلام
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چگونه عرض ستون سمت راست که 32% است را کم کنم؟
از فریم ورک T3 استفاده می کند و متغیر را از عبارت PHP مانند عبارت زیر بدست می آورد
<div id="ja-mainbody" style="width:<?php echo $this->getColumnWidth('mw') ?>%">

اما نمیدانم این متغیر از کجا قابل تغییر است؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۶-۳-۱۳۹۲, ۰۹:۵۶ عصر
ارسال: #2
درود بر شما.
برای کاهش عرض ستون سمت راست باید:
به مسیر زیر بروید:
http://eisi.ir/templates/jp-professional/css/template.css
و خط 1166 را به این صورت جایگزین کنید:
background: none repeat scroll 0 0 #FFFFFF;
    border: 1px solid #CCCCCC;
    margin: 5px 5px 5px 0 !important;
    width: 222px;
که متغیر
width: 222px;
عرض ستون شماست که من الان روی 222 تنظیم کردم.
پایدار باشید.
امضاء امیررضا مرتضوی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط karbar ، Reza Ganji ، mehran2020
۱۹-۳-۱۳۹۲, ۰۵:۵۵ عصر
ارسال: #3
با سلام
من از قالب social استفاده کردم در یکی از پوزیشن‌ها یک موقعیت جدید ایجاد کردم اما موفق نشدم عرض اون موقعیتو تنظیم کنم الان بصورت پیش فرض فضای اون پزیشن بین دوتا موقعیت به مساوی تقسیم شده در صورتی که من میخوام یکی از موقعیت ها عرض بیشتر و دیگری عرض کمتری داشته باشه ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
درضمن در ساخت این قالب از فرم ورک t3 استفاده شده است
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۹-۳-۱۳۹۲, ۰۷:۰۲ عصر
ارسال: #4
RE: تغییر عرض ستون در سایتی با فریم ورک JA T3
(۱۹-۳-۱۳۹۲ ۰۵:۵۵ عصر)lvlel-ldi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
من از قالب social استفاده کردم در یکی از پوزیشن‌ها یک موقعیت جدید ایجاد کردم اما موفق نشدم عرض اون موقعیتو تنظیم کنم الان بصورت پیش فرض فضای اون پزیشن بین دوتا موقعیت به مساوی تقسیم شده در صورتی که من میخوام یکی از موقعیت ها عرض بیشتر و دیگری عرض کمتری داشته باشه ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
درضمن در ساخت این قالب از فرم ورک t3 استفاده شده است

درود بر شما
سوال جدید در تایپیک جدید
لطفا مشکل خود را در یک تایپیک جدید مطرح کنید و از سایت خود دمو قرار دهید تا دوستان بهتر راهنمایی کنند

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان