زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۱۲:۳۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دنبال نظرسنجی هستم که بشه چند گزینه را انتخاب کرد
۱۴-۳-۱۳۹۲, ۰۵:۰۱ عصر
ارسال: #1
با سلام
من دنبال نظرسنجی هستم که بشه بین 10 گزینه مثلا 4تا رو انتخاب و بعدا رای داد
میشه کمک کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
۱۴-۳-۱۳۹۲, ۰۵:۰۵ عصر
ارسال: #2
میتونید از افزونه exitpoll استفاده کنید
قلبلیت هایی که این کامپوننت دارا هست:

+ قابلیت طرح چند سوال در یک نظرسنجی
+ استفاده از عکس به عنوان گزینه ها
+ استفاده از متن آزاد (free text)
+ پشتیبانی از کوکی ها و چک کننده IP و نام کاربری برای جلوگیری از ثبت رای تکراری
+ توانایی قرار دادن نظرسنجی در بین متن توسط مامبوت آن
+ قابل مشاهده بودن نتایج نظرسنجی در ادمین
+ قابلیت import کردن نظرسنجی ها از کامپوننت نظرسنجی مامبو و کامپوننت PollXT (کامپوننت نظرسنجی حرفه ای سایق)
+ استفاده از radio button، check box، list box و multi list به عنوان نوع گزینه ها
+ و ...

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
۱۴-۳-۱۳۹۲, ۰۵:۱۲ عصر
ارسال: #3
RE: دنبال نظرسنجی هستم که بشه چند گزینه را انتخاب کرد
از تاپیک زیر میتونید دانلود کنید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
بازگشت به بالا
۱۴-۳-۱۳۹۲, ۰۵:۲۸ عصر
ارسال: #4
ابته این برای جوملا 1.5 هست
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازگشت به بالا
۱۴-۳-۱۳۹۲, ۰۹:۱۱ عصر
ارسال: #5
با تشکر از مدیران محترم
جوملا من 2.5 هست .لطفاً برای 2.5 معرفی بفرمایید
بازگشت به بالا
۱۴-۳-۱۳۹۲, ۱۰:۰۰ عصر
ارسال: #6
برای یه سایت یک ماهه نیازی نیست حتما از جوملا 2.5 استفاده کنید.ببینید اگر نیازهاتون با 1.5 برآورده میشه از همون استفاده کنید یا هزینه کنید و افزونه های مورد نیاز رو از سایت های سازنده خریداری کنید.البته همین رو فکر کنم برخی سایت های ایرانی دارند میفروشند!
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
بازگشت به بالا
۱۴-۳-۱۳۹۲, ۱۱:۱۶ عصر
ارسال: #7
اقای گنجی
با عرض ادب
از کجا فهمیدید سایت من یک ماهه است؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا ما شاگرد شما ولی این شاگرد الان 8 ساله که داره خبرنویسی حرفه ای میکنه و سایت و کج دار مریض اداره میکنه
واقعا از این اظهارنظرتون جا خوردم
بازگشت به بالا
۱۴-۳-۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ عصر
ارسال: #8
به نظر میرسه سوء تفاهم شده باشه

اگر اشتباه نکرده باشم

منظور آقای گنجی سایتهاییه که برای انتخابات زده میشه
چون الان کاربرای زیادی در فروم های مختلف از جمله همین انجمن دنبال افزونه های نظر سنجی واسلاید شو های خبری برای انتخابات هستند
چند ارسال پیش هم یکی از کاربرا دقیقا دنبال نظرسنجی برای انتخابات بود فکر میکنم آقای گنجی شما رو با اون مورد اشتباه گرفته باشن یا فکر کردن شما هم در اون زمینه سایت زدید

به هرحال طبق شناختی که از ایشون دارم منظور نقد یا کوچیک شمردن کسی نبوده و فقط برای راهنمایی ایشون ارسال بالا رو داشتن که اگر دوستان سایتی با محدودیت زمانی(مثلا یک ماه) برای مناسبت خاص مدنظر دارند میتونند با امکانات قبلی هم کار خودشون رو راه بندازند

برای نسخه جوملا 2.5 این افزونه هم در وب جستجو کنید

یا علی
امضاء sasanu
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، امیررضا مرتضوی ، mahan
۱۵-۳-۱۳۹۲, ۰۲:۱۳ صبح
ارسال: #9
ممنون جناب افشار
من چیز عجیبی در توضیحاتی که دادم ندیدم و حداقل نیم ساعت برای این منظور جستجو کردم تا افزونه بدرد بخوری پیدا کنم که البته رایگان هم باشه.
قبلا هم یکی از دوستان چنین درخواستی کرده بود برای یک سایت انتخاباتی که این پیش زمینه روبرای اینکه این نوع درخواست ها برای سایت های انتخاباتی هست آماده میکنه.
ضمن اینکه اگر جستجو کنید در این مورد بیشتر در اون تاپیک بحث شده و افزونه مناسبی ما برای این منظور که رایگان باشه پیدا نکردیم.
افزونه های تجاری ممکنه برخیشون این قابلیت رو داشته باشند ولی چون همه کاربران دنبال افزونه های رایگان هستند ما هم افزونه های تجاری رو بررسی نمیکنیم.
شما میتونستید بگید که من سایت رو برای یک ماه نمیخوام و سایت دائمی است.در لینک زیر میتونید افزونه های نظرسنجی جوملا را مشاهده کنید و توضیحات اونها رو بخونید ببینید چنین امکانی دارند :

اگر میخواهید هزینه کنید افزونه زیر میتونه بهترین گزینه باشد :

نام افزونه Community Polls است که باید از سایت سازنده خریداری شود !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط امیررضا مرتضوی
۱۵-۳-۱۳۹۲, ۰۳:۱۳ صبح
ارسال: #10
بله درست میفرمایید
متاسفانه در قالب نوشتار چون امکان انتقال تمامی معانی و احساسات وجود نداره سوء برداشت زیاد صورت میگیره
از طرفی از شکلک ها هم خیلی وقتها برای صرفه جویی در وقت کمتر استفاده میشه

بنده هم همون موقع برای همین افزونه جستجو کردم افزونه ی رایگانی که منابع و رفرنس های بالایی داشته باشه پیدا نکردم

در کل دوستان چون زیاد با فضای فروم آشنا نیستند ممکنه برداشت اشتباه داشته باشن
دوستانی که تجربه بیشتری دارند باید اصول حرفه ای بودن رو هم مدنظر داشته باشند

کاربر عزیز شما دیگه چرا ؟
شما که هشت سال سابقه نویسندگی دارید انتظار سعه صدر بیشتری از شما میره خصوصا اگر به قول خودتون خبر نویس حرفه ای باشید
نباید خیلی زود جبهه گیری کنید و انفعالی برخورد کنید ونتیجه گیری وقضاوت کنید این خلاف اصول حرفه ایه و از کابران مبتدی بیشتر سر میزنه تا حرفه ای

به هر حال دوستانیکه در این فرم و فرم های دیگه زحمت میکشند هر کدوم سالیان سال در این زمینه کار کردند و شبانه روز برای پیشبرد این سیستم با کوچکترین چشم داشت فعالیت کردند
اگر بیشتر از هشت سال نباشه کمتر هم نیست
بنده حدودا 10 سال در دنیای مجازی فعالیت کردم در زمینه های مختلف ،آقای گنجی احتمالا بیشتر بقیه دوستان همینطور و اگر قرار بود دوستان اطلاعات و تجربه خودشون رو به رخ دیگران میکشیدند اونوقت دیگه آدمهایی نبودند که ساعتها وقت بگذارند برای حل مشکلات کاربران
امضاء sasanu

بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط امیررضا مرتضوی ، fidoman
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان