زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۴۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در کامپوننت کومنتو برای ارسال نظر
۱۰-۳-۱۳۹۲, ۰۳:۴۳ صبح
ارسال: #1
با سلام و ادب خدمت همه دوستان
بنده از کامپوننت کومنتو برای نظرات سایتم استفاده میکنم که چند ایراد و نواقصی دارد.
مثلا1. لینک دوستانی که نظر میزارند و آدرس وبلاگ یا سایتشون رو گذاشتن فعال نیست به طوری که روی اسمشون کلیک کنی وارد وبلاگشون بشی.
2. وقتی با نام کاربری وارد سایت میشی و به نظر یکی از کاربرا جواب میدی ارور میده و میگه همه گزینه ها باید پر شود در حالی که گزینه ای نیست که پر کنیم.

مهمتر از همه چیزی که من مد نظر دارم و نیاز ضروری به آن دارم اینه که در بخش مدیریت سایت بتونم به نظرات پاسخ بدم و بعد تایید و ارسال بزنم و کومنتو این امکان رو نداره.و من مجبورم برای جواب از ویرایش نظرات استفاده کنم و در انتهای نظر کاربرا نظر خودم رو قرار بدم که خیلی مشکل و زمانبر هست و وقتم رو میگیره.

و هم اینکه به کاربرا به نظرات دیگه هم بتونند نظر بدند که این امکان در کومنتو هست.

حالا دوستان کامپوننت دیگه ای سفارش میکنند یا همین کومنتو رو میتونم ویرایش و کدگذاری کنم که این مشکلات درست بشه؟
در ضمن نظرات زیادی فعلا وجود داره که همه حتما باید باشند و من نمیخوام به هیچ وجه حذف شوند.
منتظر کمک دوستان هستم.
موفق باشید
امضاء pasokhgoo
اللهم عجل لولیک الفرج
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۰-۳-۱۳۹۲, ۰۷:۵۶ عصر
ارسال: #2
منتظر کمک دوستان همچنان هستم.
امضاء pasokhgoo
اللهم عجل لولیک الفرج
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۰-۳-۱۳۹۲, ۰۸:۵۳ عصر
ارسال: #3
سلام
بند با این کامپوننت کار نکردم ولی چند نکته به شما عرض میکنم مد نظر داشته باشید
1- تو تنظیمات چک کنید ببینید قرار دادن آدرس فعال هست یا نه معمولا اینگونه افزونه برای به سرقت نرفتن اطلاعات کاربران و ... غیر فعال می باشند.
2- در مورد اینکه لطفا تمام فیلد را پر کنید باید بگم که یا شما اطلاعاتی به غیر از اطلاعاتی که برای فیلد برنامه نویسی شده وارد می کنید مثلا به جای عدد حروف مینوسیسد.میتوانید انگلیسی و فارسی را تست کنید
3- از کامپوننت k2 استفاده کنید نظرات هم داره
4-افزونه Acepolls را هم تست کنید فارسی شدش هم هست

و در پایان بد نیست دمو قرار دهید تا دوستان کمک کنند.
موفق باشیدRose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان