زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۳:۳۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن ساز نینجا
۴-۳-۱۳۹۰, ۱۰:۰۳ عصر
ارسال: #1
انجمن ساز نینجا
با سلام خدمت دوستان من قصد نصب و راه اندازی انجمن ساز نینجا رو دارم ایا این انجمن ساز فارسیش موجود است نظر دوستان درباره یاین انجمن ساز چیه ؟انجمن ساز جالب و قشنگی به نظ میاد!ایا فارسییش موجو هست اگر نیست بگید تا برای ترجمه اش اقدام کنم چون قصد نصب این انجمن ساز رو دارو بنظرم از نظر گرافیک و کارایی از کیونا هم بالاتر باشه چون کیونا رو نصب کردم ولی زیاد چنگی به دل نمی زنه
منتظر پاسخ از طرف شما هستم نظرتون رو بگید
امضاء سجاد ابراهیمی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۵-۳-۱۳۹۰, ۰۱:۱۸ صبح
ارسال: #2
RE: انجمن ساز نینجا
سلام

من آخرين نسخه انجمن ساز نينجا رو ترجمه كردم ولي با يه باگ روبرو شدم ، فقط مخصوص زبانهاي راست به چپ كه به سايت اصلي گزارش دادم ، داره روي اين باگ بررسي ميشه ولي متاسفانه هنوز جوابي داده نشد

انجمن ساز نينجا از لحاظ قيافه چون از سيستم آفتابگردان استفاده ميكنه ميتونه خودش رو به هر قالب ست كنه ، دكمه هاي انجمن هم از read more تابعيت ميگيرن . ولي امكانات كيوننا رو نداره ، پيشنهاد ميكنم قالب A1 كيوننا رو فارسي كنيد و استفاده كنيد تا اين مشكل فني هم برطرف بشه
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

سپاس شده توسط I.from_iran ، Reza Ganji ، سجاد ابراهیمی ، شاهین سمیع عادل ، tarantino
۵-۳-۱۳۹۰, ۱۱:۵۰ عصر
ارسال: #3
دوست عزیز می شه نسخه ی فارسی انجمن ساز نینجا رو بزارید ولینک همین قالب رو که به کیونا معرفی کردید قرار بدید ممنون می شم
امضاء سجاد ابراهیمی

۶-۳-۱۳۹۰, ۰۱:۴۶ صبح
ارسال: #4
دوست عزيز گفتم كه نينجا مشكل داره ، هنوز مشكلش حل نشده ، يعني برنامه نويس نينجا مدتيه غيبت داره ، ميتونيددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، قالب A1 كيوننا هم بايد توي وب جستجو كني ، بدليل تجاري بودن نميتونم لينكش رو اينجا قرار بدم .

البته سعي كردم تا حدودي مشكل نينجا رو حل كنم ولي توي سي اس اس دچار مشكل شدم ، فكر ميكنم باگ حل بشه بهتره .
گويا چندساعت پيش نسخه جديدتر اين كامپوننت منتشر شده ، اجازه بديد بررسي كنم اين مشكل حل شده يا خير

اگر مشكل حل شده بود نسخه فارسيش رو منتشر ميكنيم
همچنان با مشكل قبلي بروز شده
امضاء Pourdaryaei

سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۶-۳-۱۳۹۰, ۰۳:۵۱ صبح
ارسال: #5
دوست عزیز ایا این نسخه ی جدید هم که منتشر شده از همون مشکل قبلی بر خوردار هست؟
امضاء سجاد ابراهیمی

۶-۳-۱۳۹۰, ۰۴:۲۳ صبح
ارسال: #6
بله دقيقا همون مشكل رو داره ،‌ البته فكر ميكنم چند باگ ديگه رو درست كردند
امضاء Pourdaryaei

سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان