زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۴:۰۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بک آپ
۷-۳-۱۳۹۲, ۱۰:۲۵ صبح
ارسال: #1
بک آپ
سلام

دو روز پیش از دیتا بیس سایت بک آپ گرفتم ، الان می خوام اون بک آپ رو روی جوملایی که جدیدا نصب کردم برگردونم

چجوری باید این کارو انجام بدم؟؟؟؟

یه سوال دیگه اینکه اگر رمز دیتابیس یادمون بره چجوری میشه دوباره به دستش آورد؟؟؟
امضاء natanaeil
در بی کرانه ي زندگی دو چیز است که افسونم میکند. آبی آسمان که می بینم و می دانم که نیست و خدا که نمی بینم و می دانم که هست...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۷-۳-۱۳۹۲, ۰۲:۰۴ عصر
ارسال: #2
بک آپ
بهترین کار اینه که شما توسط آکیبابک آپ از سایت اول یک بک اپ بصورت بسته نصبی بگیرید و هرجا خواستید نصب کنید.
رمز دیتابیس در فایل کانفیگوریشن موجود است ولی درکل میتونید ذخیره کنید تا یادتون نره
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط mahan ، pari2
۹-۳-۱۳۹۲, ۰۶:۳۶ عصر
ارسال: #3
RE: بک آپ
(۷-۳-۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ عصر)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهترین کار اینه که شما توسط آکیبابک آپ از سایت اول یک بک اپ بصورت بسته نصبی بگیرید و هرجا خواستید نصب کنید.
رمز دیتابیس در فایل کانفیگوریشن موجود است ولی درکل میتونید ذخیره کنید تا یادتون نره

من یه بک آپ از سایتم گرفتم
بعدشم یه نسخه جوملای دیگه نصب کردم
الان برای بارگزاری دوباره ی بک آپ باید مثل نصب کردن قالب یا افزونه ها عمل کنم؟یعنی از قسمت مدیریت افزونه ها و از قسمت نصب این کارو انجام بدم یا نه به صورت دیگه ای هست؟
ممنون که راهنماییم میکنیدRose
امضاء natanaeil
در بی کرانه ي زندگی دو چیز است که افسونم میکند. آبی آسمان که می بینم و می دانم که نیست و خدا که نمی بینم و می دانم که هست...
۹-۳-۱۳۹۲, ۰۶:۴۱ عصر
ارسال: #4
بک آپ
درود بر شما
اگر طبق گفته جناب گنجی عمل کرده اید و یک بک اپ بصورت بسته نصبی ساخته اید کافی ا ست این بسته را مانند یک جوملای خام نصب کنید (بدون هیچ چیز اضافه و به طور مستقل)

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  mahan.gif]
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان