زمان کنونی: ۲۸-۱-۱۴۰۳, ۰۶:۱۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم لاگین اعضا بعد از انتقال به جوملا 2.5
۶-۳-۱۳۹۲, ۰۶:۲۱ عصر
ارسال: #1
با سلام
بعد از اینکه سایت رو به جوملا 2.5 ارتقا دادم .اعضا دیگه نمی تونند لاگین کنن و مشکل رو بررسی کردم و متوجه شدم که در قسمت ( انتساب گروه های کاربری) که باید به اعضا منتسب شده باشد و تیک اعضا خورده باشه وجود نداره .یعنی هیچ کدام از اعضا تیک انتساب به گروه کاربری اعضا رو ندارن . حالا من باید چطوری 3000 تا عضو رو درست کنم ؟یعنی باید همه رو بصورت دستی درست کنم ؟

و سوال بعدی موقع ثبت نام در آخر موقع پیام ( حساب شما ایجاد شد و به ایمیل خود رفته و........) این ارور وجود داره . دلیل ارور چیه و چطوری برطرف کنم.

Warning: sprintf() [function.sprintf]: Too few arguments in /home/mysite.ir/libraries/joomla/methods.php on line 32
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۶-۳-۱۳۹۲, ۰۸:۰۲ عصر
ارسال: #2
درود بر شما
برای سوال دوم فکر می کنم با اکسترکت آخرین نسخه جوملا و حذف پوشه اینستال مشکل برطرف شود
از چه طریق جوملا را ارتقا داده اید؟
امضاء mahan

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  mahan.gif]
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۶-۳-۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ عصر
ارسال: #3
با سلام
من از آخرین نسخه استفاده می کنم و این ارور چند با که امتحان کردم وجود نداشت ولی بعد متوجه شدم که قبل از پیام ارور ظاهر میشه . ببخشید متوجه شدید ارور مربوط به چی هستش ؟
در ضمن با افزونه
j2xml
سایت رو ارتقا دادم .بجز این مورد اول در هیچ موردی مشکلی نداشت
با سلام

سوال دوم لازم نیست مشکل حل شد .مربوط به ماژول ورود پاپ آپ بود که کلا اون قسمت رو غیر فعال کردم .فقط اگر در مورد سوال اول و انتساب به گروه اعضا لطف کنید جواب بدید ممنون میشم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان