زمان کنونی: ۳۰-۱-۱۴۰۳, ۱۱:۰۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در اسکریپت
۴-۳-۱۳۹۲, ۰۵:۲۷ عصر
ارسال: #1
مشکل در اسکریپت
با سلام و ادب خدمت دوستان
مشکل بنده اینه که مدیریت ایمیل سایتم متن های ذخیره شده به هم خورده نمایش داده میشه مثلا اینطور:
سلام من مدیر وبلاگ طلبه سایبری هستم.اگه
و ایمیل هایی که به کاربران ارسال میشه همه نامتوازن و در یک خط نشون داده میشه مثل این:
بسم الله
الرحمن
الرحیم
لطفا قبل از
ارسال پرسش
به نکات زیر
دقت
بفرمایید:
1. همه گزینه
های مربوطه
باید پر شوند
.....

به شرکت میزبان هاست که گفتم گفتند مشکل از اسکریپت هست چون نزدیک به 1000 نفر در حال استفاده از این سرویس هستند و هیچ مشکلی ندارن.
حالا از عزیزان کسی هست بدونه چطور باید این مشکل رو حل کنم؟
ممنون از لطف همگی.
امضاء pasokhgoo
اللهم عجل لولیک الفرج
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۶-۳-۱۳۹۲, ۰۶:۱۱ عصر
ارسال: #11
مشکل در اسکریپت
شما خودتون گفتین از ارسال ایمیل جوملا اسفاده نکردید واز طریق cpanel ایمیل میفرستید و این به جوملا ربطی نداره باید با مدیر هاست درمیون بگذارید

با این حال از طریق افزونه های دیگه میتونید ایمیل ارسال کنید

به عنوان مثال فوکا ایمیل
قابلیت ها:
رسال ایمیل برای یک یا بیش از یک آدرس ایمیل.

می‌توانید از آدرس‌های کاربران نیز به صورت تکی یا گروهی (گروه های کاربری) استفاده کنید.
امکان ارسال ایمیل به صورت متن خالص و یا در قالب HTML.
امکان ضمیمه کردن مطالب سایت به ایمیل.
ضعف :
طراحی بسیار ساده‌ای دارد و دارای فهرستی برای ذخیره آدرس‌ها نمی‌باشد اما این امکان را به شما می‌دهد تا از آدرس‌های موجود در جوملا استفاده کنید.

امکان ذخیره‌سازی ایمیل‌های ارسال شده وجود ندارد.

دانلود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دانلود و از طریق منو مدیریت افزونها نصب کنید
امضاء sasanu

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط pasokhgoo
۷-۳-۱۳۹۲, ۰۶:۴۰ صبح
ارسال: #12
مشکل در اسکریپت
با سلام و تشکر از جواب خوب و کاملتان
غیر این مورد افزونه ای پیشرفته تر که این ضعف ها رو نداشته باشه سراغ ندارید؟
چون ذخیره شدن ایمیل ها امریست ضروری مخصوصا برای بنده که لازمه مباحث و جواب های قبل رو داشته باشم.
ممنون از کمک های خوبتون.
امضاء pasokhgoo
اللهم عجل لولیک الفرج
۷-۳-۱۳۹۲, ۰۴:۴۵ عصر
ارسال: #13
مشکل در اسکریپت
دوست گرامی در این زمینه کامپوننت های مختلفی در سایت اصلی جوملا ارائه شده که هم به صورت رایگان و هم تجاری می باشد
به عنوان مثال : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و همچنین میشه گفت یکی دیگر از بهترین کامپوننت ها RSmail می باشد که البته به صورت تجاری می باشد... (البته با جستجو در نت نسخه های وارز اون رو می تونید پیدا کنید)

که همون طور که در سایت اصلی مشاهده می کنید امکانات نظیر ارسال ایمیل به صورت گروهی و جلسه ای و اضافه کردن ایمیل کاربران جوملا و اضافه کردن خبرنامه سفارشی و....

موفق و موید باشید Rose
امضاء mking
وب سایت 365 - بزودی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط pasokhgoo ، Reza Ganji
۱۰-۳-۱۳۹۲, ۰۳:۴۶ صبح
ارسال: #14
مشکل در اسکریپت
سلام و ادب
ممنون از همه دوستانی که جواب دادند.
شکر خدا مشکل حل شد.
با تشکر
مشکلی در کامپوننت نظرات دارم که در تاپیکی مجزا مطرح کردم :
امضاء pasokhgoo
اللهم عجل لولیک الفرج
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان