زمان کنونی: ۵-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۳۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمایش مطالب یک مجموعه فقط برای کاربران خاص
۴-۳-۱۳۹۲, ۰۷:۳۰ صبح
ارسال: #1
با سلام
من 10 مجموعه 200 کاربر و 600 مطلب توی سایتم دارم و می خواهم وقتی کاربر از قسمت جلو و نه بخش مدیریت لاگین می کند فقط مطالب مجموعه و یا مجموعه هایی که من برایش مشخص کرده ام را ببیند آیا چنین چیزی در جوملا امکان پذیر است؟ این مشتری ما رو کچل کرد!!!
Joomla 2.5joomla 3.0
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۴-۳-۱۳۹۲, ۰۷:۴۷ صبح
ارسال: #2
درود
امکان سطح بندی و دادن دسترسی درجوملا هست
اما من متوجه نشدم
نقل قول: وقتی کاربر از قسمت جلو و نه بخش مدیریت لاگین می کند
منظورتون چیه
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ok
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sasanu ، Reza Ganji ، paeez77
۴-۳-۱۳۹۲, ۰۹:۰۵ عصر
ارسال: #3
ممنون
مثال واضح تر:
من یک مجموعه دارم به نام آپارتمان و یک مجموعه دارم به نام زمین بایر و اصلا نمی خواهم مطالب سایت برای عموم نمایش داده شود بنابراین خودم (مدیرکل) یک نام کاربری و رمز عبور ایجاد میکنم و میخواهم کاربر آپارتمان وقتی از طریق ماژول لاگین که در صفحه اصلی تعبیه شده است وارد سایت شده و فقط مطالب مجموعه آپارتمان را ببیند و کابر زمین هم همینطور و هیچ کاربری با پشت صحنه سایت یعنی با آدرس زیر اصلا کار نداشته باشد چون همه آموزشهایی که من دیدم برای آدرس زیر است:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۵-۳-۱۳۹۲, ۰۴:۴۰ عصر
ارسال: #4
دوست عزیز
شما دو گروه کاربری یکی به عنوان آپارتمان ویکی به عنوان زمین باربر ایجاد کنید

از طریق مدیریت وارد بخش مدیریت مجموعه ها شوید مجموعه هایی را که برای گروه آپارتمان اختصاص داده اید (مجموعه آپارتمان)را انتخاب کنید و در پایین صفحه گزینه تنظیم سطوح دسترسی را بر روی گروه مورد نظر مثلا آپارتمان قرار دهید بقیه تنظیمات را تغییر ندهید و دکمه پردازش در انتهای صفحه را کلیک کنید
با این روش مجموعه مورد نظر فقط برای گروه آپارتمان قاببل رویت است
امضاء sasanu

سپاس شده توسط mahan ، Reza Ganji ، paeez77
۵-۳-۱۳۹۲, ۰۸:۰۳ عصر
ارسال: #5
درود بر شما
اگر از جوملا 2.5 استفاده می کنید شما می توانید در قسمت مدیریت کاربران، گروه های کاربری دلخواه خود را ایجاد و در قسمت سطوح دسترسی، یک سطح دسترسی با موارد دلخواه ایجاد کنید و در نهایت سطح دسترسی را در منو تغییر دهید.
برای مثال: گروه کاربری آپارتمان - سطح دسترسی آپارتمان - منو آپارتمان - مطلب آپارتمان
گروه کاربری زمین - سطح دسترسی زمین - منو زمین - مطلب زمین

با این ترکیب شما می توانید کاربر گروه آپارتمان را در سطح دسترسی آپارتمان تعریف کنید و پس از ورود، این کاربر فقط مطالب آپارتمان را می بیند

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، paeez77
۶-۳-۱۳۹۲, ۰۵:۴۰ عصر
ارسال: #6
ممنون مشکلم حل شد واقعا نمیدونم چطوری تشکر کنم. از هر دوی شما عزیزان سپاسگزارم و این همه شمه ای از قدرتمندی نرم افزار جوملاست
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان